Augink visus metus

4 sezonų sėklos – tai kategorija, kurioje pateikiame keturių skirtingų augalų ar daržovių sėklas viename. Taip galite ne tik išbandyti skirtingus skonius, rūšis, bet ir mėgautis išaugintais vaisiais visą sezoną!

Siūlome įsigyti 4 sezonų sėklų rinkinį: bazilikai, čiobreliai, petražolės ir krapai. Šį rinkinį sudaro vienmečiai ir daugiamečiai žoliniai augalai, kuriuos tinka auginti vazonuose, lauke, ant palangės. Žoliniai augalai vartojami švieži ar džiovinti įvairiems maisto patiekalams.

Savo kasdienį stalą galėsite papildyti 4 sezonų valgomųjų ridikėlių sėklų rinkiniu – keturios skirtingos rūšys, formos, spalvos, ankstyvos ir vidutinio ankstyvumo veislės, kurias galėsite išbandyti ir skanauti viso sezono metu. O naujovių mėgėjams rekomenduojame išbandykite arbūzų, moliūgų, muskusinių moliūgų ir saldžiųjų kukurūzų rinkinį – egzotika, neatrasti skoniai, spalvingi vaisiai. Sodinkite lauke ar šiltnamyje, nustebinkite bičiulius neįprastais patiekalais ir savo maisto racioną papildykite naudingomis bei organizmui reikalingomis medžiagomis!

Išbandykite parduodamus 4 sezonų sėklų rinkinius ir liksite ne tik nustebę, bet ir pamatysite, kaip tai patogu, praktiška ir pigu! Nuolat taikome akcijas, todėl pasinaudoti gera kaina – tikrai verta! Pirkti 4viename sėklų rinkinius internetu galite ne tik pigiai, bet ir patogiai bei vos kelių mygtukų paspaudimu. Išbandykite naujas rūšis, veisles bei atraskite naujus skonius!