Aguročiai

Aguročiai yra ne tik moliūgų giminaičiai, bet ir labai vertingi maisto produktai. Aguročiai, kaip ir kiti moliūgai, valgomi tiek žali, tiek virti, tiek kepti,taip pat šios daržovės naudojami garnyrams, sriuboms ir kt.

Prieš sėjant, kiekvienam aguročiui geriausia paruošti atskirą duobutę, kurioje reikėtų įpilti pusę ar pilną kibirą komposto. Auginimui lauke parenkama apsaugota vieta nuo vėjo ir neužmirkstanti dirva, beje, aguročiai reiklūs šilumai ir drėgmei. Norint gauti ankstyvesnį derlių, aguročiai daiginami, o kuo dažniau skinami aguročių vaisiai, tuo gausiau jie dera.

Pirkite aguročių sėklas mūsų internetinėje parduotuvėje ir džiaukitės gausiu derliumi! Sodinkite aguročių sėklas lauke, pasibaigus šalnų pavojui arba balkone, terasoje. Parduodamomis aguročių sėklomis liks patenkintas tiek daržininkas mėgėjas, tiek profesionalas. Susipažinti ir apsispręsti dėl aguročių veislių, priežiūros ir kitų ypatumų padės tikslūs pavadinimai, pateiktos nuotraukos ir detalus aprašymas. Siekiame pasiūlyti Jums kokybiškų aguročių sėklų gera kaina. Nuolat taikome įvairias akcijas, tad aguročių sėklas galite pirkti ne tik pigiai, bet ir džiaugtis gausiu ir sveiku derliumi!