Paprikos

Paprikos – vienmetės, šilumą mėgstančios, ilgos vegetacijos (130–170 d.) daržovės. Papriką vartojame maistui, joje gausu angliavandenių, mineralinių medžiagų, ypač kalio, C, B grupės vitaminų.
Paprikos būna įvairios formos – cilindrinės paprikos, kūgiškos paprikos, smailėjančios paprikos, plokščios paprikos, spalvingos paprikos: raudonos, geltonos, žalios, violetinės, rudos. Siūlome rinktis iš 14 paprikų sėklų rūšių, kurios jau yra išbandytos Lietuvos klimato sąlygomis.

Paprikų sėklos sufasuotos į hermetišką, drėgmės, temperatūros pokyčiams, šviesai atsparią polietileno, aliuminio ir popieriaus pakuotę, kuri išsaugo geriausias paprikų sėklų savybes nuo sufasavimo iki sėjos.

Šildomame šiltnamyje paprikos sėjamos žiemos pabaigoje, į paprastą šiltnamį – įpusėjus kovui. Paprikos geriausiai auga lengvoje žemėje, padarius mišinį iš komposto, derlingos humusingos žemės, durpių ir smėlio. Paprikos itin mėgsta šilumą ir drėgmę bei nuo vėjų apsaugotas vietas. Pasėjus paprikas, žemė turi būti pridengiama polietilenine plėvele, kad greičiau ir vienodžiau sudygtų sėklos. Paprikas laistyti reikia gausiai ir dažnai – 2–3 kartus per savaitę.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite gausų ankstyvų, vidutinio ankstyvumo ar vėlyvų paprikų veislių. Pirkite paprikų sėklas, skirtas auginti tiek šiltnamyje, po plėvele, tiek lauke. Parduodamų paprikų sėklų asortimentas platus, todėl kiekvienas daržininkas, mėgėjas ar profesionalas, išsirinks paprikas pagal poreikį. Susipažinti ir apsispręsti dėl paprikos veislių, priežiūros ir kitų ypatumų padės tikslūs pavadinimai, pateiktos nuotraukos ir detalus aprašymas. Mūsų tikslas pasiūlyti Jums kokybiškų sėklų gera kaina. Nuolat taikome įvairias akcijas, tad paprikų sėklas galite pirkti ne tik pigiai, bet ir džiaugtis gausiu ir sveiku derliumi!