Paįvairinkite valgiaraštį egzotišku derliumi! Jeigu šaltuoju sezonu pabodo krimsti burokėlius, morkas, bulves ir kitas daržoves, bet norisi išbandyti ką nors nauja – mes galime Jus nudžiuginti! Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti įvairių daržovių sėklų, kurias tinkamai prižiūrėję ir išauginę, šeimą ir bičiulius galėsite pavaišinti nekasdieniško, egzotiško derliaus patiekalais, padažais ir kt.!

Išbandykite melsvai pilkos žievės moliūgus, kurių minkštimas oranžinis ir labai skanus. Ši daržovė vartojama šviežia, taip pat troškinama, tinka uogienėms, padažams, sriuboms gaminti bei įvairiems kepiniams pagardinti. Užsiauginkite pailgos, pusiau aštrios paprikos, auginamos polietileniniuose šiltnamiuose ir lauke, ji puikiai tinks šviežiam vartojimui, konservavimui, o jeigu norite švelnesnės, rinkitės kubo formos, mėsingą, saldžią, tamsiai rudos spalvos papriką, kitaip dar vadinamą saldžiuoju šokoladu!

Egzotiško derliaus kategorijoje galite išbandyti ir kitas, daug vitaminų turinčias ir dar neragautas daržovių rūšis: baklažanus, kvapiuosius bazilikus, kukurūzus, rausvąsias rūgštynes, šatreinius, arbūzus ir daug kitų. Pirkite naudingas, dar neragautas daržoves ar augalus. Nurodyti pavadinimai, veislės, rūšys, nuotraukos ir aiškūs aprašymai padės ne tik lengviau apsispręsti, bet ir sužinoti, kaip teisingai sodinti, auginti, prižiūrėti ir vartoti augalus. Parduodamoms egzotinėms sėkloms taikome akcijas, todėl pasinaudoti pigia kaina – tikrai verta!