Kitos gėlės

Kitos gėlės – tai plati, vienmečių, dvimečių ir daugiamečių augalų kategorija. Šios gėlės auginamos įvairiuose gėlynuose arba vazonuose, klombose, ant palangės, lysvėse. Apsilankę kitų sėklų kategorijoje galite atrasti savo poreikius atitinkantį augalą. Parduodamos gėlių sėklos ilgai žydi, žavi žaismingomis, ryškiomis spalvomis, o tuo tarpu Jūs galite džiaugtis gausiais žiedais visą žydėjimo sezoną! Gėlių priežiūra nesudėtinga, tereikia ravėti piktžoles, laiku palaistyti, patręšti.

Kiekvienas augalui reikalinga specifinė priežiūra, parinkta dirva, vieta ir kita. Visą šią informaciją nesunkiai galite rasti ant sėklų pakelio nugarėlės – tinkamai prižiūrėdami, išauginsite gausiai pražydusias gėles.

Kitų gėlių sėklų kategorijoje galite įsigyti įvairių gėlių sėklų internetu – spalvingi žiedai papuoš Jūsų gėlyną, alpinariumus, vazonus ir palanges! Mūsų internetiniame kataloge gėlių sėklos parduodamos už itin patrauklią ir kiekvienam daržininkui prieinamą kainą. Reikiamas gėlių sėklas išsirinksite apžiūrėję kitų gėlių sėklų kategoriją, nuotraukas, kuriose tiksliai pavaizduota augalo išvaizda, spalva ir pavadinimas, rūšis ir kt. Paspauskite ant nuotraukos ir susipažinkite su augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatumais. Parduodamoms gėlių sėkloms kataloge, taikome įvairias akcijas, todėl kitas gėlių sėklas galite įsigyti pigiai. Ir sutaupysite, ir džiaugsitės unikaliais, įvairiais, spalvingais augalais savo gėlynuose!