Barkodas: 5411773130613  
Kiekis:

150 ml

 

Dėmesio! Augalų apsaugos produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

HERBICIDAS ROUNDUP GEL

Veiklioji medžiaga: glifosatas 7,2 g/l.

TEPAMAS GELIS

Roundup® GEL – glicinų šeimos herbicidas, kontroliuoja vienamečių ir daugelio daugiamečių piktžolių augimą soduose ir plotuose, kur augalai nepageidaujami, pavyzdžiui, žvyru ar skalda padegtose vietose, ant takelių, įvažiavimo kelių, kietų paviršių, asfalto, namų kiemuose, prie tvorų ir vejų pakraščiuose. Produktą galima naudoti norint išnaikinti piktžoles iš dirvos prieš sodinant daržoves, gėles, krūmus ar medžius, tvarkant apželdintus plotus.

NAUDOJIMAS

Preparatas skirtas naudoti piktžolėms naikinti soduose ir tuose plotuose, kur augalai nepageidaujami, taip pat neseniai nupjautų medžių kelmams ir piktžolėms su tuščiaviduriais stiebais. ROUNDUP GEL absorbuojamas per žaliuojančių ir augančių piktžolių lapus ir iki šaknų sunaikina vienametes ir giliai įsišaknijusias daugiametes žoles. NETEPTI VEJŲ AR KITŲ AUGALŲ, KURIŲ NENORITE SUNAIKINTI.

Roundup GEL išnaikina daugelį sodo piktžolių panaudojus vieną kartą. Tepti ant piktžolių lapų ir daigų, kai jie pradeda sparčiai augti ir turi pakankamai lapų, kad absorbuotų tirpalą. Jeigu praėjus 6 val. po tepimo pradeda lyti, preparato aktyvumas gali sumažėti. Todėl gali tekti tepti pakartotinai. Stenkitės, kad preparato nepatektų ant lauko augalų. Jei preparato netyčia pateko ant lauko augalų, IŠ KARTO IR GAUSIAI nuplaukite juos vandeniu. Roundup GEL absorbuojamas per lapus ir patenka į visas augalo dalis – antžemines ir požemines. Herbicidas sunaikina vienmetes ir daugiametes piktžoles, žoles, medžius ir žoles su tuščiaviduriais stiebais. Patekęs į dirvą herbicidas praranda aktyvumą ir yra suskaidomas dirvožemio mikroorganizmų. Todėl dirvoje galima sodinti augalus. Piktžolės išnyksta per 2–4 savaites.

NAUDOJIMO APRIBOJIMAI

Augalų apsaugos produkto nenaudoti, kai oro temperatūra yra aukštesnė nei 25 ºC arba vėjo greitis yra didesnis nei 3 m/s. Augalų apsaugos produkto naudotojai privalo žemės sklypą apdoroti tokiu būdu, kad būtų išvengta tirpalo dulksnos patekimo į gretimus žemės sklypus ir į gyvenamųjų bei negyvenamųjų pastatų teritorijas. Nevaikščiokite toje vietoje, kur buvo purškiama. Palaukite, kol lapai nudžius, kad tirpalo nepatektų ant vejų ir augalų, kurių nenorite išnaikinti.

 

5411773130613
2017-03-15

PANAŠIOS PREKĖS