Kategorijoje maistas – vaistas parduodamos sėklos, iš kurių išaugs maistingos daržovės ir vertingi, vaistiniai augalai.

Vienas iš maistas – vaistas kategorijos žolinių augalų – vaistinė medetka. Vienmetė, stačiu, šakotu, apaugusiu plaukeliais stiebu. Medetkos Lietuvoje auginamos kaip dekoratyvinis ir vaistinis augalas. Darželiuose, soduose pasitaiko auginamų medetkų ir pilnaviduriais žiedynais, kurie taip pat tinka vaistinei žaliavai. Medetkų preparatai pasižymi antiseptinėmis ir uždegimą slopinančiomis savybėmis.

Kartusis kietis – dar vienas žolinis augalas, aromatingas, daugiametis, pasižymintis tulžį varančiu, apetitą gerinančiu ir priešuždegiminiu poveikiu. Tuo pačiu gerina virškinimą, veikia spazmolitiškai ir migdančiai. Maistas – vaistas kategorijoje rasite ne tik šiuos, bet ir kitus žolinius augalus, kaip pavyzdžiui, ramunės, dedešvos, juozažolės ir kt., kurie padės numalšinti įvairius įvairius negalavimus.

Maistas – vaistas  taip pat gausu daug vitaminų turinčių daržovių: žirnių, pomidorų, cukinijų, agurkų, salotų ar įvairių petražolių, krapų. Valgant cukinijas sureguliuojamas vandens balansas organizme, o apvalieji žirniai ypač naudingi vyresnio amžiaus žmonėms, nes lėtina senėjimą, saugo ląsteles nuo užkalkėjimo, kenksmingo aplinkos poveikio, vitaminas B gerina smegenų veiklą, suteikia energijos ir jėgų.

Mūsų internetinėje maistas – vaistas kategorijoje galite išsirinkti ir pirkti įvairias naudingas daržoves ar vaistinius augalus. Nurodyti pavadinimai, veislės, rūšys, nuotraukos ir aiškūs aprašymai padės ne tik lengviau apsispręsti, bet ir sužinoti, kaip teisingai sodinti, auginti, prižiūrėti augalus. Parduodamiems maistas – vaistas kategorijos žoliniams augalams ir daržovėms nuolat taikome akcijas, todėl pasinaudoti gera kaina – tikrai verta!