Čiobrelių sėklos

Čiobrelis puikiai žinomas prieskoninis augalas, pasižymintis ir gydomosiomis savybėmis. Šis daugiametis puskrūmis turi stiprinančių ir gaivinančių galių. Paprastasis ir vaistinis čiobrelis nėra reiklūs dirvai, todėl juos galima užsiauginti ir vazonėlyje. Šis aromatingas augalas puikiai auga ir lauko sąlygomis: čiobrelio sėklos sėjamos tiesiai į dirvą, palaistomos. Vaistinis čiobrelis turi raminamųjų ir dezinfekuojamųjų savybių. Čiobrelių arbata lengvina kosulį, malšina gerklės skausmą.

Paprastasis čiobrelis dažniau naudojamas kaip prieskonis, todėl paprastųjų čiobrelių sėklos sėjamos vazonėliuose ir auginamos ant palangės, kad prieskoniai būtų visada pasiekiami. Čiobreliai skanūs švieži arba džiovinti. Gaminant įvairius patiekalus, galima naudoti tiek čiobrelio lapelius, tiek ir stiebelius.
Vaistinis čiobrelis gerai auga atviroje, saulėtoje vietoje, puveningoje, kalkingoje dirvoje. Čiobreliai dauginami sėklomis, kerelių daiginimu, gyvašakėmis. Čiobrelius vienoje vietoje tikslinga auginti 3 metus.

Čiobreliai pasižymi stipriomis aromatinėmis ir skoninėmis savybės, jų eteriniai aliejai naudojami parfumerijoje: kremuose, losjonuose, muilų ir dantų pastos gamyboje, o džiovinti čiobreliai – maisto pramonėje.

Čiobrelių sėklas pirkite mūsų internetinėje parduotuvėje – užtikriname parduodamų čiobrelių sėklų kokybę! Čiobrelių sėklos ne tik papuoš Jūsų darželį ar vazoną ant palangės, pripildys Jūsų namus maloniu aromatu, bet ir tiks paukštienos patiekalams, sriuboms, sūriams paskaninti. Čiobrelių arbatos, nuovirai naikina virusus, mikrobus, slopina uždegimus ar atpalaiduoja spazmus, taip pat  gali padėti išgyti nuo daugelio ligų!

Mūsų internetiniame kataloge čiobrelių sėklos parduodamos už kiekvienam prieinamą kainą, tad tinkamą čiobrelių rūšį išsirinksite apžiūrėję nuotraukas, kuriose pavaizduota augalo išvaizda, tikslus rūšies pavadinimas. Spustelėkite ant nuotraukos ir susipažinkite su augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatumais, detalesne informacija. Parduodamoms čiobrelių sėkloms kataloge, taikome įvairias akcijas, tad čiobrelius iš Nojaus galite pirkti pigiai – ne tik sutaupysite, bet ir auginsite kokybišką, naudingą ir sveikatą stiprinantį augalą!