Kiekvienas norime, kad veja žaliuotų ir džiugintų mus viso sezono metu, viskas ir liks tik noru, jei pasodinę ją, imsite ir apleisite – tinkama priežiūra yra būtina sąlyga gražiai, estetiškai vejai. Pavasarį veją būtina aeruoti, saugoti nuo samanų ir piktžolių, laiku ir reikiamu aukščiu pjauti, papildomai tręšti, o esant sausringam laikotarpiui privalu optimaliai laistyti.

Kuomet veja pasensta, pavasarį ji užberiama derlingu juodžemiu, į kurį pasėjama naujos žolės sėklų. Jeigu vejoje atsiranda plikų ar pažeistų vietų, paprastai jos ištaisomas išpjaunant pažeistą vietą ir įklojant naują velėnos lopą. Taip pat atsiradus įdubimams ar iškilimams, jie turėtų būti išlyginti.

Vejos priežiūra reikalauja ir daug įdirbio, ir nemažai Jūsų laiko. Bet visų pirma, turite išsirinkti vejos sėklų mišinį, tai padaryti galite pagal mūsų internetiniame kataloge pateiktus mišinių pavadinimus, nuotraukas ir detalius aprašymus.

Siūlomoms vejos sėkloms nuolat taikome akcijas, įvairias nuolaidas, tad pasinaudoti gera kaina – būtina! Pirkti sėklų mišinius internetu galite pigiai ir vos kelių mygtukų paspaudimu. Užtikriname subalansuotą mišinių sudėtį, kuri tikrai neapvils! Atminkite, kad tik atsakinga ir tinkama priežiūra gali užtikrinti tvarkingai atrodančią veją!