Torenijos

Torenijos – daugiametės, vazoninės gėlės, mėgstančios netiesioginę saulę. Kaskadomis, tankiai šakoti stiebai leidžiasi žemyn pasipuošę taurelės formos, dvilypiais mėlynos arba rožinės spalvos žiedais. Atspari ligoms, gerai pakelia karštį ir vėsesnį orą. Rekomenduojama gausiai laistyti, žemė visada turi būti drėgna, tačiau tręšti reiktų saikingai: kartą per savaitę pamaitinti trąšomis su kaliu. Torenijas taip pat tinka auginti klombose ir vazonuose.

Nojaus internetinėje parduotuvėje pirkite torenijų sėklų, kurias parduodame kiekvienam daržininkui itin patrauklia kaina. Torenijų sėklas išsirinksite apžiūrėję nuotraukas, kuriose pavaizduota tiksli augalo išvaizda, spalva ir pavadinimas. Torenijų sėklų kokybe liks patenkintas ir daržininkas mėgėjas, ir profesionalas. Paspauskite ant nuotraukos ir susipažinkite su torenijų sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatumais.

Parduodamoms torenijų sėkloms internetu, dažnai taikome įvairias akcijas, tad gėles galite pirkti pigiai ir greitai! Papuoškite savo klombas, vazonus nuostabiomis, daugiametėmis gėlėmis, taurelės formos žiedai ir mėlyna, rožinė ir baltai gelsva spalvos užburs ir nepaliks abejingų!