Žolės

Šioje kategorijoje siūlome platų žolinių augalų pasirinkimą – viksvos, posmilgės, gležnieji meldeliai, eraičinai, laibieji vikšriai, karelijos, kibiosios ašuotės, stipažolės ir dar daug kitų augalų, kuriuos pirkite internetu – sutaupysite ne tik kainos, tačiau ir laiko atžvilgiu!

Žolių augalų žiedai maži, tačiau formų įvairovė išties begalinė. Žolės derinamos su ryškiažiedžiais augalais, bet ir pasodintos vienos, teikia ypatingo žavesio gėlynui! Daugelį žolių rūšių tręšti ir laistyti reikia labai retai, todėl jos geriausiai tinka sodui, jeigu jo priežiūrai nenorime skirti daug laiko.

Šiuos augalus galite auginti alpinariumuose, soduose, skveruose, prie vandens, vazonuose. Kaip ir visi augalai, taip ir žoliniai, skiriasi vieni nuo kitų: vieni iš jų yra pakantūs sausrai, mėgsta saulėtas vietas, reikalauja reguliaraus laistymo, bet neperlaistymo, kiti atvirkščiai.

Reikiamas žolių sėklas rasite mūsų internetinėje parduotuvėje – pirkite kokybiškas sėklas ir kurkite natūralų, švelnų kraštovaizdį gėlynuose! Siūlomas žolių sėklas rinkitės pagal rūšį, tikslius pavadinimus, pateiktas nuotraukas ir detalius aprašymus. Žolių sėkloms nuolat taikome akcijas, todėl pasinaudoti gera kaina – tikrai verta! Pirkti vienanares sėklas internetu galite pigiai ir vos kelių mygtukų paspaudimu.