Profesionalios sėklos

Tiek profesionaliems gėlių ir daržovių augintojams, tiek mėgėjams siūlome aukščiausios kokybės platų, naujų ir novatoriškų gėlių ir daržovių sėklų asortimentą.

Dėl nuolatos didėjančių reikalavimų daržovių kokybei, išaugo poreikis geresnei pradinei medžiagai, kitaip tariant, daržovių sėkloms. Tai paskatino imti ir sukurti naują, profesionalią sėklų liniją. Ši linija yra orientuota į daržininkus profesionalus ir didesnių poreikių pirkėjus. Profesionalių sėklų linijoje rasite labai aukštos kokybės vertingiausių rūšių ir veislių daržovių sėklas, kurios atrinktos iš pirmaujančių pasaulyje sėklininkystės įmonių asortimento.

Atstovaujame žinomas Olandijos įmones Nunhems© ir Rijk Zwaan© bei Čekijos įmonę MoravoSeed©. Veislės pasižymi ne tik geru derliumi, bet ir atsparumu įvairioms ligoms, kenkėjams ir neigiamam aplinkos poveikiui. Nojaus sėklų PROFI linijos asortimentas papildytas šiomis daržovių sėklomis – agurkų, kopūstų, morkų, burokėlių, porų, salotų, salierų ir kt. Aukštai sėklų kokybei užtikrinti – visos profesionalios linijos daržovių sėklos fasuojamos į hermetinę pakuotę.

Internetiniame parduotuvės kataloge – pirkite kokybiškas ir profesionalias sėklas bei džiaukitės gausiu derliumi, sveikai išaugintomis daržovėmis! Įvairaus ankstyvumo ir veislių, rūšių, aukščiausios kokybės sėklos patiks ne tik daržininkui profesionalui, bet ir didesnių poreikių turintiems pirkėjams!

Profesionalias sėklas geriau pažinti ir išsirinkti tarp gausos padės tikslūs pavadinimai, pateiktos nuotraukas bei detalūs aprašymai. Apie daržovių auginimą, priežiūrą, tręšimą taip pat galite pasiskaityti ant sėklų pakelio nugarėlės. Siūlomai profesionaliai sėklų linijai nuolat taikome akcijas, tad pasinaudoti gera kaina – tikrai verta! Pirkti profesionalias, aukščiausios kokybės sėklas internetu galite pigiai ir vos kelių mygtukų paspaudimu. Jeigu norite išauginti sveikesnį derlių, tuomet išbandykite sėklas, atrinktas iš pirmaujančių pasaulyje!