Nefasuoti gėlių svogūnėliai

Nefasuoti gėlių svogūnėliai – rinkitės ir pirkite tiek svogūnėlių, kiek tik norite! Norintiems įsigyti didesnius arba tikslius kiekius tai yra puiki išeitis.

Mūsų parduotuvės internetiniame kataloge galite rinktis ne tik įprastai sufasuotų ar didesnėse pakuotėse parduodamų svogūnėlių, bet ir nefasuotų gėlių svogūnėlių. Nefasuoti gėlių svogūnėliai, tai puikus pasirinkimas, kuomet tiksliai žinote, kokį kiekį augalų sodinsite vienoje ar kitoje vietoje – taip nusipirksite tiek, kiek reikia plotui apsodinti ir papildomai neišleisite pinigų. Taip pat nefasuotus svogūnėlius vertėtų pirkti, kai planuojate apsodinti didesnius plotus – įsigysite didesnį kiekį augalų, tačiau pavyks sutaupyti.

Internetinėje parduotuvėje nefasuotus gėlių svogūnėlius parduodame patraukliomis kainomis. Pagal Jums reikiamą kiekį, siūlome įsigyti hiacintų, tulpių ar narcizų svogūnėlius. Geriau apsispręsti bei susipažinti su augalų rūšimis, priežiūra ir kitais ypatumais padės pateiktos nuotraukos ir detalūs aprašymai kataloge.

Nojaus sėklos internetinėje parduotuvėje www.nojus.lt - platus rudeninių ir pavasarinių svogūninių gėlių asortimentas - rinkitės ir puoškite gėlyną nuostabiais žiedais!