Jurginai

Jurginai yra daugiamečiai augalai. Jie mėgsta šilumą ir saulę, todėl juos reikia sodinti saulėtose ir nuo šiaurės vėjų apsaugotose vietose. Jurginus geriausia sodinti prie pastatų ar sodo pietinėse pusėse. Reikėtų vengti žemų vietų, taip pat jurginų nepatariama sodinti šalia didelių medžių, kadangi jie išdžiovina, nualina dirvą.

Jurginus sodinti į atvirą gruntą rekomenduojama po vėlyvųjų pavasario šalnų, gegužės pabaigoje. Pirmiausia reikia sodinti jurginų stiebagumbius, vėliau – jų auginius. Jeigu jurginai pasodinami anksčiau, juos būtina nakčiai per šalnas uždengti kartoninėmis dėžutėmis, popieriniais maišais.

Mūsų internetiniame kataloge svogūninės gėlės parduodamos už kiekvienam prieinamą kainą. Tad dabar apsodinti aplinką ar darželius kokybiškomis svogūninėmis gėlėmis, kurios vėliau puoš ir džiugins kiekvieno praeivio akį – dar nebuvo taip paprasta, greita ir pigu! Tinkamus jurginus išsirinksite apžiūrėję nuotraukas, kuriose pateikiama gėlių išvaizda, spalva, forma, tikslus rūšies pavadinimas. Paspaudus ant nuotraukos, rasite visą reikalingą informaciją apie augalų sodinimo ir priežiūros ypatybes. Taip pat parduodamų svogūninių gėlių kataloge, taikome įvairias akcijas, nuolaidas, todėl jurginus ar kitas patikusias svogūnines gėles pirkite pigiai. Sutaupykite ir džiaukitės išskirtinių žiedų gausa ir unikaliomis spalvomis!