Žydrės

Žydrės – pavasarinės gėlės, kurios vienos iš pirmųjų pražysta soduose. Žydrės yra populiarios ir nereiklios gėlynų puošmenos, kurių aukštis pasiekia 10–20 cm. Žiedai mėlyni, kvapūs, sukrauti kekėse.

Daugiametis augalas sodinamas rudenį, taip pat yra atsparus šalnoms. Žydi balandžio–birželio mėnesiais. Sodinti reikėtų šviesioje, saulėtoje vietoje ar daliniame pavėsyje. Žydrės geriausiai auga lengvoje, laidžioje vandeniui dirvoje, vienoje vietoje nepersodintos auga 5–7 metus. Persodinti galima nuo pavasario iki rudens, tačiau geriausia būtų tuomet, kai nudžiūsta lapai.

Išsirinkite tinkamas svogūninės gėlės ir šie nuostabūs žiedai papuoš Jūsų aplinką ilgam. Mūsų internetiniame kataloge žydrių svogūninės gėlės parduodamos už itin patrauklią ir kiekvienam prieinamą kainą. Reikiamą žydrės rūšį išsirinksite apžiūrėję nuotraukas, kuriose tiksliai pavaizduota augalo išvaizda, spalva ir pavadinimas. Spustelėję ant nuotraukos, galite susipažinti su augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatumais. Parduodamoms svogūninėms gėlėms kataloge, taikome įvairias akcijas, todėl žydres, kaip ir kitas patikusias svogūnines gėles, galite įsigyti pigiau. Ne tik sutaupysite, bet ir džiaugsitės ilgamečiais augalais!