Lelijų pakuotės

Įvairios lelijų rūšys viena kitai nenusileidžia savo grožiu. Šių svogūninių gėlių lapai dažniausiai būna siauri, bekočiai. Žiedai įvairių, žaismingų spalvų, dydžio ir formos. Vienų rūšių žiedai nusvirę, kitų statūs, sukrauti kekėse ar išaugę pavieniai – pasirinkimas platus.
Lelijos mėgsta saulėtas, šiltas užuovėjas, netinka šlapios žemės. Nors šie augalai atrodo įspūdingai, jie nėra reiklūs, kaip daugelis gali pagalvoti. Lelijos dažniausiai pražysta liepos mėnesį. Kartais dėl didelės hibridinių naujų lelijų veislių įvairovės bei milžiniškos pasiūlos, būna sunku išsirinkti, tačiau tik iš kokybiško ir sveiko svogūnėlio išaugs tvirtas, sveikas augalas, todėl siūlome didelį svogūninių gėlių pasirinkimą internetu.
Mūsų internetiniame kataloge galite rinktis ne tik įprastai sufasuotų svogūninių gėlių, bet ir kur kas didesnę lelijų pakuotę, kurioje yra 100 svogūnėlių. Lelijų pakuotę, kurioje yra netgi 100 svogūnėlių – pirkite gera ir kiekvienam priimtina kaina. Parduodamas lelijų pakuotes ar kitas, siūlomas pirkti svogūnines gėles, be vargo išsirinksite peržiūrėję nuotraukas kataloge. Internetu parduodamos lelijų pakuotės yra kur kas pigesnis ir naudingesnis pasirinkimas – už gerą kainą perkate kur kas didesnį kiekį norimų svogūnėlių, kurie itin gausiai, margais žiedais papuoš kiekvieną gėlyną!