Tulpių pakuotės

Tulpių pakuotė – taupykite savo laiką bei pinigus pirkdami populiariausių veislių tulpių pakuotę, kurią sudaro 100 svogūnėlių! Tikrai verta.

Grupuokite nelyginį skaičių svogūninių gėlių, pavyzdžiui, 7, 13 ar 17 svogūnėlių vienoje grupėje. Darbas vyks nepalyginamai greičiau, kadangi nereikės kasti kiekvienam svogūnėliui atskiros duobutės. Tiesiog pasidarykite platesnę duobę visai grupei, sudėkite svogūnėlius ir užkaskite visą grupę kartu. Tokiu būdu galite susiruošti kelias tulpių grupeles gėlyne arba galite pasidaryti vieną didelę grupę iš šimto tulpių, nusipirkę 100 svogūnėlių tulpių pakuotę! Be didelio vargo iškasite platesnę duobę ir visas svogūnines gėles susodinsite į ją – nepatikėsite koks nuostabus reginys Jūsų lauks pavasarį!

Mūsų internetiniame kataloge galite rinktis ne tik įprastai sufasuotų svogūninių gėlių, bet ir kur kas didesnę tulpių pakuotę, kurioje yra 100 svogūnėlių. Populiariausių veislių tulpių pakuočių asortimentas išties platus, todėl siūlome patrauklius pasiūlymus – pirkite geromis ir kiekvienam priimtinomis kainomis. Tulpių pakuotėse parduodamas svogūnines gėles nesunkiai išsirinksite peržiūrėję nuotraukas kataloge: jų yra įvairių veislių, formų, bei spalvų! Internetu parduodamos tulpių pakuotės yra kur kas pigesnis ir naudingesnis pasirinkimas – už gerą kainą perkate didesnį kiekį norimų svogūninių gėlių, kurios gausiai papuoš Jūsų gėlyną!