Barkodas: 4779031950108
 
Kiekis: 1 l
 

Trąšos universalios "GrandFerti"

tai 100 % organinės kilmės trąša, kuri yra draugiška aplinkai ir Jūsų augalams.

Trąšos skirtos įvairioms augalų kultūroms. Naudojant trąšą žolė tampa mažiau pažeidžiama išorinių veiksnių, o palietas dirvožemis praturtinamas fosforu ir kaliu. Jauni sodo ir dekoratyviniai augalai sparčiau sumedėja bei tampa atsparesni neigiamiems aplinkos veiksniams, galimam mechaniniam poveikiui ir kitiems pažeidimams. Didelis kalio (K) kiekis padės augalams lengviau įsisavinti anglies dioksidą ir sustiprins augalo medžiagų apykaitą.

Sudėtis, %: N — 7,51 %, P — 9,8 %, K — 11,2 %, huminės rūgštys — 10,46 %, fulvo rūgštys — 2,73 %, organika — 65,93 %, pH — 6,9.

Naudojimas:

 • Prieš naudojimą suplakti;
 • Lauko/kambario augalams — 1 kamštelis (25 ml) 1 litrui vandens;
 • Medeliams ir krūmas — 100 ml 1 medeliui arba krūmui;
 • Sezono metu trąšas naudoti kartą per mėnesį.                 
4779031950108
2013-04-04
 • AGURKŲ ŽYDĖJIMO METAS. KAIP KUO TRĘŠTI?

  Kiekvienais metais sodininkai tikisi kuo gausesnio agurkų derliaus, todėl neretai pertręšia. Visos vegetacijos laikotarpiu, agurkams reikalingas skirtingas trąšų kiekis. Mažiausiai jų reikia augimo pradžioje, kuomet pakanka tinkamai parengtos ir patręštos derlingos žemės.

  Paūgėjus agurkų stiebams, galima tręšti maždaug kas 10 – 15 dienų. Azoto trąšomis galima tręšti pirmus du kartus, o vėliau laistyti mineralinių trąšų mišiniu. Rekomenduojama kiekvienam augalui skirti maždaug po 1 – 2 litrus tirpalo. Tačiau visuomet atsižvelkite į instrukciją, nurodytą ant pakuotės, arba į pardavėjo rekomendacijas.

  Galite trąšų pasigaminti ir patys: 10 litrų vandens ištirpinkite 1 l rauginto mėšlo ir 50 g pelenų. Mėšlą geriau rauginkite šiltnamyje, tokiu būdu prisodrinsite orą anglies dvideginiu, kurio agurkai pasisavins tiek, kiek jiems naudinga. Tręšti reikėtų kas 7 – 10 dienų, po 1 – 2 l vienam augalui.

  Visuomet geriausia tręšti po lietaus arba laistymo, taip agurkų šaknys geriau sugeria trąšas ir lengviau jas pasisavina. Jei žemė bus sausa, tai ji noriai sugers trąšų tirpalą, mažiau palikdama augalams.

  Jeigu agurkų lapai ima šviesėti ir gelsti, tai vienas iš požymių, kad jiems trūksta azoto ir jau laikas tręšti 0,3 proc., azoto tirpalu.

  Jei ima kristi žiedeliai ir jų užuomazgos, o žalių lapų kraštai pageltonuoja – vadinasi trūksta fosforo.

  Pirmą kartą tręšiama praėjus maždaug penkiolikai dienų po sodinimo. Antrą kartą tręšti reikėtų pradėjus žydėti agurkams. Agurkų žydėjimo metas skirtas intensyvesnei priežiūrai, nes dėl nepakankamo ar netinkamo tręšimo gali nubyrėti žiedai.

  Naminių trąšų galima pasigaminti įvairių, tačiau ne visada žinosite ar užteks mineralinių medžiagų sėkmingam tręšimui. Dažniausiai yra rekomenduojamos kompleksinės trąšos, kurios tiks ne tik agurkams, bet ir kitoms šiltnamio bei lauko daržovėms tręšti.

  Kartais žmonės baiminasi, jog tręšimas pirktinėmis medžiagomis gali būti kenksmingas jų sveikatai, tačiau tai ne tiesa. Yra natūralių gaminių, kurių proporcijos tikslingai apskaičiuotos ir jums nereikės galvoti kokių medžiagų agurkai gavo per daug, o kurių per mažai.

   

SUSIJUSIOS PREKĖS

PANAŠIOS PREKĖS