Kaina:
8,80
Barkodas: 4602009358050  
Kiekis:

650ML

 

BIOORGANINĖS TRĄŠOS NAGRO 650ML

Ekologiškai saugus produktas, pagamintas iš organinio substrato su mikro-, makro-, mezo-elementais ir bioaktyviosiomis medžiagomis. Skirtas visų rūšių žemės ūkio augalų, dekoratyvinių kultūrų, miškų ir parkų želdynų auginimui įvairių tipų dirvose. Trąšų naudojimas didina derlingumą, stiprina augalų imunitetą, apsaugo nuo streso (sausros, šalnų, pesticidų įtakos) bei ligų, sutrumpina prinokimo laikotarpius, pagerina produkcijos kokybę ir vaisių saugojimo laikotarpį. Naudojamas kaip vandens skiedinys, skirtas sėklų apdorojimui prieš sėjimą, lapų apdorojimui, šaknų laistymui.

Maistingųjų medžiagų pavadinimas ir sudėtis: humuso ekstraktas, huminės ir fulvo rūgštys, ne mažiau kaip 0,2%, bendrasis azotas (N), ne mažiau kaip 0,015%, bendrasis kalis (K20), ne mažiau kaip 0,02, bendrasis fosforas, ne mažiau kaip 0,002%.

Sudėtis: azotas, fosforas, kalis, organinė medžiaga, anglis, gumino ir fulvo rūgštys, mikroelementai, makroelementai, mezoelementai, fitohormonai, mikrogumatai, fulvo rūgštys, aminorūgštys, neorganiniai silicio junginiai, propanas-butanas, vitaminai, biotirpikliai. Sudėtyje nėra ozono sluoksnį ardančių freonų.

Charakteristikos: Tamsiai rudos spalvos skystis, charakteringo kvapo. Ph 7,0 – 9,9.

Apdorojimo ciklų auginimo sezono kiekis: 2 – 5 kartai

Taikymas: Sėklos prieš sodinimą suvilgomos, lapai apipurškiami, šaknys aplaistomos.

Atsargumo priemonės: saugoti nuo vaikų. Naudoti tik pagal instrukciją. Balionėlyje aukštas spaudimas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir kaitinimo virš 30°C. Panaudotą balionėlį utilizuoti kaip buitines atliekas.