Kaina:
8,05
Barkodas: 4770767316268  
Kiekis: 5 kg  


Kalio magnezija

Kalio magnezijoje yra ne tik kalio, bet ir magnio. Jis ypač reikalingas daug magnio reikalaujantiems augalams – bulvėms, vaismedžiams, dekoratyviniams miško augalams, augantiems smėlio ir priesmėlio dirvose. Labai tinka tręšti gėles visose dirvose.
 
Trąšos yra granuliuotos ir jas lengva paskleisti mechaniniu būdu. Jomis geriausia tręšti prieš sėją ar sodinimą, bet galima naudoti ir papildomam augalų tręšimui. Kalis šiose trąšose augalams yra lengvai prieinamas. Jomis tinka tręšti sierą mėgstančius augalus. Patręšus kalio magnezija ypač pagerėja vaisių ir daržovių prekinė išvaizda, aromatinės savybės. Šios trąšos nekeičia dirvožemio rūgštingumo. Ypatingai patartina jomis tręšti augalus, auginamus mažai kalio turinčiose dirvose.
 
SUDĖTIS:
 
 KALIS (K2O)                                             30 %
 
MAGNIS (MgO)                                         10 %
 
SIERA (S)                                                    17 %
TRĘŠIMO NORMOS IR BŪDAS:
 
 Prieš sėją ar sodinimą trąšos tolygiai išbarstomos ant dirvos ir įterpiamos į dirvą. Galima šias trąšas išberti ant dirvos paviršiaus prieš jos suarimą ar sukasimą.
 
 
Paskirtis
 
Trąšų norma 100m2 (1 arui)
 
Ridikėliai, pupelės, žirneliai, rūgštynės
 
1,4-2,8 kg
 
Svogūnai, porai, krapai
 
2,8-4,5 kg
 
Ankstyvieji kopūstai, žiediniai kopūstai
 
4,5-5,5 kg
 
Vėlyvieji kopūstai, burokėliai, morkos, bulvės
 
5,5-7,0 kg
 
 
 
KITA INFORMACIJA
 
 
SVARBU: S2- Saugoti nuo vaikų! S13 – Laikyti atokiau nuo maisto, gėrimų ir gyvulių pašaro. S26 – Patekus į akis nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. S37/39 – Mūvėti tinkamas pirštines ir naudoti akių (veido) apsaugos priemones. S46 – Prarijus nedelsiant kreiptis pas gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.
 
Galiojimo laikas: laikant trąšas sausai, apsaugojus nuo tiesioginių saulės spindulių, naudojimo laikas neribojamas.