Barkodas: 4771315389307  
Kiekis:

30 ml

 


Matrinal B

MATRINAL B esančios paviršiaus aktyviosios medžiagos, augaliniai ekstraktai ir specialus boro junginys užtikrina greitesnį boro prasiskverbimą į augalus, veiksmingai apsaugo nuo boro trūkumo ir sukuria natūralų augalų atsparumą nepalankiems aplinkos veiksniams. MATRINAL B rekomenduojama apdoroti augalus tokių simptomų prevencijai: lapų įtrūkimai, skylės, dechromavimas (rudos, geltonos, rausvos ar pilkos dėmės), susukimas, susiraukšlėjimas. 

MATRINAL B veikia kaip ploviklis, kuris nuplauna lipčių ir kitas apnašas nuo lapų bei vaisių. Lapai be lipčiaus efektyviau vykdo fotosintezę, todėl didėja derlingumas. Produktas pilnai biologiškai suskyla.

PRIVALUMAI:

 Nesukelia pripratimo
Gaivaus ir malonaus kvapo
Veikia kaip valiklis: nuvalo lipčių ir kitas apnašas, todėl augalai geriau vykdo fotosintezę ir didėja derlingumas, užkertamas kelias juodojo pelėsio plitimui
Dėl sudėtyje esančio ekstrakto susidaro „skydo efektas", kuris sumažina pažeidimų sukėlėjų apnikimo riziką

NAUDOJIMAS:

 Purškiamas ant lapų.
Vaismedžiams: *Su vaisiais: 10-30 ml preparato/ 10 l vandens. *Be vaisių: 50 ml preparato/10 l vandens
Daržovėms, braškėms, vynuogėms: 20-30 ml preparato/10 l vandens;">■ Citrusiniams augalams: 30-40 ml preparato/10 l vandens.

Dėmesio !

Preparatas gali palikti dėmių ant jautrių rūšių augalų lapų ir vaisių (kriaušės, pipirai ir kt.). Dėmių atsiradimą gali paskatinti MATRINAL B, sumaišius su drėgnais milteliais ar preparatais, kuriuose yra paviršiaus aktyviųjų medžiagų.

 

4771315389307
2014-05-30

PANAŠIOS PREKĖS