Sėjai tinkamiausias metas pavasarį, kada pakanka drėgmės, dirva gerai įšilusi – sėklos sudygsta greitai, be to, žolę ne taip intensyviai puola piktžolės. Per vėlai pasėjus teks pasirūpinti, kad auganti veja nekentėtų nuo vandens trūkumo. Nepamirškite, kad iki sėjos turi būti įrengta drenažo sistema ir nutiesti vamzdynai, elektros linijos, takeliai, laistymo sistemos ir kt.

Sėklos paskleidžiamos visame plote kuo tolygiau. Tai daroma nevėjuotą dieną. Žinodami, kiek sėklų reikės visam plotui, jas padalykite į dvi dalis: pirmąją išbarstykite eidami viena kryptimi išilgai, antrąją – kita kryptimi skersai. Pasėtos sėklos įterpiamos sekliai grėbliu. Patartina voluoti – tai pagreitina dirvoje esančių sėklų dygimą. Veja atrodys dekoratyviai, jei po sėjos bent dvi tris savaites sėkloms užteks drėgmės.

Vejos sėja reikalauja ir daug įdirbio, ir nemažai Jūsų laiko. Tačiau pats pirmas ir svarbiausias pasirinkimas – išsirinkti tinkamą vejos sėklų mišinį, tai padaryti galite pagal mūsų internetiniame kataloge pateiktus mišinių pavadinimus, nuotraukas ir detalius aprašymus.

Siūlomoms vejos sėkloms nuolat taikome akcijas, įvairias nuolaidas, tad pasinaudoti gera kaina – būtina! Pirkti sėklų mišinius internetu galite pigiai ir greitai. Užtikriname subalansuotą vejos sėklų mišinių sudėtį, kad rezultatas nenuviltų! Vejos mišinio parinkimas, sėja ir atsakinga priežiūra, tai pagrindiniai aspektai, kurie leis turėti estetiškai atrodančią, sveiką ir žaliuojančią pievelę!