Veją, priklausomai nuo žolės tipo, laistymo galimybių ir naudojimo intensyvumo, reikia tinkamai tręšti. Sodo veją trąšomis, kurių sudėtyje yra azoto, paskutinį kartą tręšti reikia ne vėliau nei rugpjūčio pabaigoje, bet jei veikliosios medžiagos trąšose mažiau nei 10 proc., tręšti galima ir visą rugsėjį.

Jei turite įsirengę automatinę laistymo sistemą, maistinės medžiagos intensyviau nuplaunamos, todėl tręšimo laikas kiek pailgėja. Taip pat yra ir tuomet, kada veja labai intensyviai naudojama, pavyzdžiui, futbolo stadione – tokiose vietose veja tręšiama dar ir spalio mėnesį.

Rugsėjį ir spalį geriausias laikas veją tręšti trąšomis, kurių sudėtyje yra kalio. Tokios trąšos stiprina augalus, padeda jiems sukaupti reikalingų maistinių medžiagų ir pasiruošti ekstremalioms sąlygoms žiemą.

Tinkama vejos priežiūra reikalauja daug įdirbio ir nemažai Jūsų laiko. Išsirinkę tinkamą sėklų mišinį, nepamirškite, kad vejai ir toliau reikės priežiūros, medžiagų, kurios ją stiprintų ir teiktų maksimalią naudą – trąšų. Mūsų internetiniame kataloge galite pirkti kokybiškas trąšas vejai. Išsirinkti tręšimui tinkamas trąšas galite pagal pavadinimus, paskirtį, nuotraukas ir detalius aprašymus.

Siūlomoms vejos trąšoms nuolat taikome akcijas, įvairias nuolaidas, tad pasinaudoti gera kaina – būtina! Pirkti trąšas internetu galite pigiai ir greitai. Vejos tręšimas, priežiūra – tai pagrindinės sudedamosios dalys, kurios užtikrins sveiką ir žaliuojančią veją!