Kaina:
39,99
Barkodas: 5705781001462  
Kiekis:

7,5 kg

 


Vejų žolių sėklų mišinys Shadow

„Turfline“ – nepriekaištinga veja.

Nauji „Turfline“ žolės sėklų mišiniai yra sukurti patenkinti aukščiausius vejos kokybės ir išvaizdos reikalavimus. Platus žolių sėklų pasirinkimas suteikia galimybę pasirinkti puikiai subalansuotą sudėtį, lemiančią aukštą žemos, tankios ir gražios vejos kokybę.

Šis kokybiškas mišinys sudarytas iš smulkialapių žolių rūšių, sukuriančių tankų ir pavėsiui atsparų žolės kilimą. Šis mišinys itin gerai auga ūksmingose vietose, pavyzdžiui, soduose arba parkuose. Vejos nereikia dažnai laistyti ir tręšti, ji puikiai išlaiko ekologinę pusiausvyrą.

Sėjos norma: 3kg/100m²


Sudėtis:

  • 50 proc. raudonųjų eraičinų - I veislės;
  • 15 proc. raudonųjų eraičinų - II veislės;
  • 25 proc. daugiamečių svidrių;
  • 5 proc.   šiurkščiųjų eraičinų;
  • 5 proc.   paprastųjų miglių.


Naujos vejos įrengimas: prieš sėjant reikia tinkamai paruošti dirvožemį - sunaikinti piktžoles, supurenti dirvožemį ir jį lengvai suvoluoti. Sėklos įterpiamos 0,5-2,0 cm gylyje (priklausomai nuo sėklų stambumo). Sėti nevėjuotą dieną, tolygiai išbarstytas sėklas lengvai suvoluoti.

Vejos pjovimas: pjauti reikia tolygiai ir vienodai. Pjaunant žolę ji neturėtų netekti daugiau kaip 60-70% savo lapų paviršiaus. Buitinės vejos pjaunamos kas dvi savaites, parkų - kartą per mėnesį, žydinčios pievutės - keletą kartų per sezoną, kraštovaizdžio vejos - kartą per sezoną.


Vejos tręšimas: naujai įrengta veja tręšiama po antrojo pjovimo. Vejos tręšimas skirstomas į pagrindinį ir papildomą. Pagrindinis vyksta anksti pavasarį (kovo pabaiga-balandžio pradžia), tręšiama fosforu, kaliu ir nedideliu kiekiu azoto. Papildomi vyksta vegetacijos laikotarpiu (balandis-rugpjūtis), tręšiama azoto pagrindu sudarytomis trąšomis. Pasibaigus vegetacijai, lapkričio mėnesį patartina ant vejos išberti kalio magnezijos (KMg), kad veja geriau peržiemotų ir anksčiau sužaliuotų pavasarį.

Vejos laistymas: kad sėklos gerai dygtų, naujai pasėtos vejos dirva pastoviai turi būti drėgna. Laistoma dažnai, bet saikingai. 1m² rekomenduojama sunaudoti apie 20l vandens. Jau susiformavusi veja, priklausomai nuo kritulių kiekio ir dirvos struktūros laistoma kas 8-11 dienų, o esant sausrai - du kartus per savaitę. Veja laikoma tinkamai palaistyta, kuomet dirva sudrėkinama ne mažiau 10 cm.