Mišiniai ganykloms

Mišiniai ganykloms skirti šienavimui, lygų plitimams sumažinti, taip pat padidinti humuso kiekį, pagerinti dirvos chemines savybes, įrengti naujas ganyklas, o senas atnaujinti. Mišiniai ganykloms gaminami iš pašarinių augalų ir įvairiausių žolių.

Naudodami mišinius derlingumui gerinti, sulauksite geresnio ir gausesnio daržovių derliaus, užtikrinsite greitą žolės ataugimą po nušienavimo. Kai kurie mišiniai ganykloms atsparūs šalčiams ir sausroms, gerai auga tiek šlapioje, tiek sausoje dirvoje. Priklausomai nuo to, kam naudosite mišinį ir kokias turite sąlygas jo auginimui – rinkitės iš skirtingos sudėties mišinių.

Tinkamus mišinius gamykloms rasite mūsų internetinės parduotuvės kataloge – pirkite kokybiškus mišinius gamykloms ir papildykite dirvožemį vertinga žaliąja trąša! Mišinius gamykloms rinkitės pagal paskirtį, tikslius pavadinimus, pateiktas nuotraukas ir detalius aprašymus. Siūlomiems mišiniams nuolat taikome akcijas, nuolaidas, todėl pasinaudoti gera kaina – tikrai verta! Pirkti mišinius gamykloms internetu galite pigiai ir vos kelių mygtukų paspaudimu. Tegul dirvožemio būklė gerėja, o derlius būna gausesnis!