Kaina:
1,19
Barkodas: 4771315388171  
Kiekis:

2 ml

 

Dėmesio! Augalų apsaugos produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Score

Score 250 EC

Score 250 g/l k.e.

FUNGICIDAS

Veiklioji medžiaga: difenokonazolas 250 g/l

Produkto forma: koncentruota emulsija

Score 250 EC - sisteminio veikimo fungicidas obelims ir kriaušėms apsaugoti nuo rauplių, miltligės, alternariozės, gleivėtrūdės.

Skirtas individualiam naudojimui


VEIKIMO BŪDAS. Score 250 EC - sisteminio veikimo fungicidas obelims ir kriaušėms apsaugoti nuo rauplių, miltligės, alternariozės, gleivėtrūdės. Produktas veikia sistemiškai, t.y. patekęs ant augalo įsiskverbia į jį, tolygiai pasiskirsto audiniuose ir stabdo sterolų biosintezę grybo ląstelėse ir naikina patogeninių grybų haustorijas. Veikia profilaktiškai ir gydo (naikina ligas, kai jos dar nėra smarkiai išplitusios). Veikia 10-14 dienų. Apdorojus augalus produktu maždaug po 2 valandų lietus efektyvumui įtakos neturi.

Augalas

Naudojimo laikas

Produkto norma ml/10l vandens

Obelys ir kriaušės

Pirmą kartą prieš žydint 

Antrą kartą po žydėjimo 

Trečią kartą po 10-14 dienų 

Ketvirtą kartą po 10-14 dienų 

2

Pastaba: Produktas naudojamas pačiu kritiškiausiu rauplėgrybio plitimo metu, kai infekcija jau plinta konidijomis. Kad neišsivystytų atsparumas, produkto negalima naudoti daugiau kaip 4 kartus per sezoną. Nuo ligų apsaugoti papildomai naudoti Chorus 75 WG ir kontaktinius fungicidus. Smarkiai plintant ligai intervalai tarp purškimų sutrumpinami iki 10 dienų. Tinka integruotai augalų apsaugos sistemai.