Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 0,5kg

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 8,00 €

Augalo aukštis

Augalo aukštis

Derlius

Derlius

Spalva

Spalva

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Pomidorai, pomidorų sėklos

Siūlome rinktis iš gausaus rūšių, lietuviško klimato patikrintų, pomidorų sėklų asortimento. Pomidorų sėklos sufasuotos į hermetišką, drėgmei, temperatūros pokyčiams ir šviesai atsparią aliuminio, polietileno ir popieriaus pakuotę, kuri leidžia išsaugoti gerąsias pomidorų sėklų savybes nuo sufasavimo iki sėjos laikotarpio.
Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Pomidorai, pomidorų sėklos

Pomidorai - labai vertinga daržovė. Jų vaisiuose yra tirpių cukrų, organinių rūgščių, celiuliozės ir pektininių medžiagų, baltymų, riebalų, mineralinių medžiagų, daug vitaminų. Vaisių biocheminė sudėtis priklauso nuo veislės ir auginimo sąlygų. Pomidorai valgomi švieži, kepti, virti, marinuoti, konservuoti, iš jų gaminamos salotos, įvairūs padažai. Perdirbti pomidorai: pastos, sultys, padažai išlaiko visas maistingąsias šviežių daržovių savybes.

Pomidorus, kaip ir kitas daržoves, geriausia sodinti dirvožemyje, kuriame yra gausu augimui reikalingų mineralinių medžiagų bei saulės nuolat apšviečiamoje vietoje. Prieš sodinimą į dirvožemį, pomidorų sėklos daiginamos vazonėliuose. Sėkloms išaugus iki 5 mm ūgliukų – reikia persodinti į paruoštą dirvožemį. Užaugusius pomidorus reikia paremti, nuskabyti nereikalingas ataugas bei nepamiršti palaistyti, dukart per savaitę. Skirtingų rūšių pomidorų sėklos daiginamos ir auginamos tokiu pačiu principu, tačiau priežiūra gali šiek tiek skirtis.

Tradiciniai, vyšniniai, geltonieji ir dar daug kitų rūšių pomidorų – mūsų internetinėje, Nojaus sėklų parduotuvėje - rasite itin gausų ankstyvų, vidutinio ankstyvumo ar vėlyvų pomidorų sėklų. Pirkite sėklas, skirtas auginti šiltnamyje, lauke, vazonuose, ant palangės, balkonuose ar maišuose. Parduodamų pomidorų sėklų asortimentas platus, o susipažinti bei apsispręsti su veislių priežiūra ir kitais ypatumais padės detalus aprašymas kataloge.