Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 5,00 €

Žydėjimo mėnesiai

Žydėjimo mėnesiai

Augalo aukštis

Augalo aukštis

Tinkama naudoti

Tinkama naudoti

Spalva

Spalva

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Kardeliai

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

KARDELIAI PLUMTART

Kaina 2,09 €
Availability: Out of stock

KARDELIAI VIOLETTA

Kaina 2,99 €
Availability: Out of stock

Kardeliai žavi spalvų įvairove ir nesudėtinga priežiūra. Jie sparčiai dauginasi bei yra tinkami skinti. Pasaulyje išvesta netgi keliolika tūkstančių kardelių rūšių. Šių nepaprasto grožio gėlių žiedai stambūs, sutelkti į vienašalį arba dvišalį žiedyną, lapai linijiški, daugiažiedžiai. Žydi nuo liepos mėnesio iki pat vėlyvo rudens.

Kardeliaisvogūninės gėlės, veisiamos dvejopai: sėklomis ir gumbeliais. Svogūninės gėlės sėjamos vasario–balandžio mėnesiais į smėlingą žemę. Pasodintos svogūninės gėlės sudygsta per 3 savaites. Sausrų metu kardelius reikia gausiai laistyti. Labai naudinga augančių kardelių tarpuose mulčiuoti dirvą durpėmis.

Kardelių svogūnėliai parduodami internetu už kiekvienam prieinamą kainą. Pirkti svogūnines gėles dabar itin paprasta, greita ir patogu! Norimus kardelių žiedus rinkitės pagal rūšį, žiedų formą bei sodinimo vietą. Paspauskite ant nuotraukos ir susipažinkite su visa reikiama informacija apie augalo sodinimo ir priežiūros ypatumus.

Mūsų parduodamų svogūninių gėlių kataloge, kaip ir visoms kitoms gėlių ar daržovių sėkloms, taikome įvairias akcijas, tad kardelius ar kitas patikusias gėles galite įsigyti pigiau - ne tik sutaupysite, bet ir apsisodinsite didesnį žemės plotą įvairesnėmis gėlių rūšimis ar skirtingomis spalvomis.