Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 1,00 € - 2,00 €

Žydėjimo mėnesiai

Žydėjimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Eustomos, eustomų sėklos

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Eustomos, eustomų sėklos

Eustomos gėlių žiedai gali būti įvairiausių spalvų – violetinės, baltos, rožinės, mėlynos, rausvai violetinės ar dvispalvės. Anksčiau šios gėlės buvo auginamos tik skynimui. Ilgainiui išvesta šimtai naujų hibridinių veislių, kadangi, pamerkta vazoje, gėlė puikiai išsilaikydavo iki 3 savaičių.

Eustomos - žavios ir nereiklios kambario puošmenos. Eustomų sėklas reikėtų pasėti birželio–liepos mėnesiais į šildomą dauginimo lysvę. Apiberti labai plonu žemių sluoksniu. Eustomų sėklos laikomos šviesioje vietoje, 15–18°C temperatūroje, o žiemoja 10°C patalpoje.

Eustomas laistyti reikėtų kasdien. Įsitikinkite, kad vazono dugne yra skylutės, vandens pertekliui ištekėti. Jei gėlė buvo laistoma pakankamai ir pradeda vysti lapai, reikia perkelti augalą į didesnį vazoną. Žemė turi būti nuolat vidutiniškai drėgna ir kas savaitę tręšiama.

Tinkamas eustomų sėklas rasite mūsų internetinės parduotuvės kataloge – pirkite kokybiškas sėklas ir džiaukitės šiais išskirtiniais gėlių žiedais! Išsirinksite pagal patinkančias žiedų spalvas, pavadinimą, pateiktas nuotraukas ir detalius aprašymus. Eustomų sėkloms dažnai taikome akcijas, tad pasinaudoti gera kaina – tikrai verta! Pirkti eustomų sėklas internetu galite pigiai ir greitai!