Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 1,00 €

Žydėjimo mėnesiai

Žydėjimo mėnesiai

Augalo aukštis

Augalo aukštis

Spalva

Spalva

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Portulakos, portulakų sėklos

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Portulakos, portulakų sėklos

Portulakos yra vienmetės gėlės, kilusios iš Brazilijos. Augalo stiebas kyla į viršų, padrikai šakotas, lapai smulkūs, cilindro formos, mėsingi. Žiedai tuščiaviduriai arba pilnaviduriai, susitelkę stiebo viršūnėje ir išsiskleidžiantys tik saulėtą dieną. Žydi gausiai baltais, rožiniais, raudonais, geltonais, purpuriniais žiedais nuo birželio iki spalio mėnesio.

Portulakos sodinamos klombose, lysvėse, alpinariumuose. Mėgsta saulėtą šiltą vietą, sausoką priesmėlio dirvą. Portulakos sėklos sudygsta per 8–12 dienų. Pilnavidurės portulakos dauginamos ūgliais, kurie pjaunami rugpjūčio pabaigoje ir sodinami į smėlingą žemę - vazonėliuose arba dėžutėse. Žiemą daigai laikomi 10–15°C šiltnamyje, šviesiai ir sausai. Gera oro cirkuliacija padės išvengti grybelinių ligų. Nužydėjusius žiedus reikia nurinkti. Portulakas reikia genėti, tai padės sukurti tvarkingesnę augalo išvaizdą.

Atraskite tinkamas portulakų sėklas ir gausūs, spalvingi žiedai papuoš Jūsų vazonus, gėlynus ar alpinariumus! Nojaus internetinėje parduotuvėje portulakų sėklos parduodamos už patrauklią kainą. Spustelėję ant nuotraukos, galite susipažinti su augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros subtilybėmis.

Parduodamoms sėkloms internetu, taikome įvairias akcijas, todėl prekes galite įsigyti pigiau. Išsirinkite iš spalvingų žiedų gausos!