Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 26,00 €

Žydėjimo mėnesiai

Žydėjimo mėnesiai

Augalo aukštis

Augalo aukštis

Derlius

Derlius

Tinkama naudoti

Tinkama naudoti

Spalva

Spalva

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Daržovių sėklos

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Trylikos žalumynų sėklų rinkinys daiginimui −20%
−20%
  • −20%

13 - os Rūšių Mikrožalumynų Sėklų Kolekcija

Bazinė kaina 10,99 € Kaina 8,79 €
Availability: 30 In Stock

Prisijunkite prie žaliosios revoliucijos savo virtuvėje su mūsų 13 sėklų daigų mišiniu. Mikrožalumynai - tai ne tik kulinarinė tendencija; tai vitaminų, antioksidantų ir maistinių medžiagų, būtinų sveikai gyvensenai, jėgainė. Mūsų kolekcijoje šiuos aromatingus žalumynus auginti galima be vargo, tiek patalpoje, tiek lauke, ištisus metus.

Daržovių sėklos

Lietuvoje auginama daugiau nei 50 skirtingų rūšių daržovių ir prieskoninių augalų. Šios gamtos gėrybės yra puikus vitaminų, mineralinių medžiagų ir maistinių skaidulų šaltinis.

Nojaus sėklų daržovių pakuotės yra hermetiškos, atsparios drėgmei, temperatūros pokyčiams. Šviesai atspari politileno, aliuminio ir popierio pakuotė padeda išsaugoti geriausias daržovių sėklų savybes nuo sufasavimo iki sėjos. Patikima ir patogu!

Mūsų internetinėje parduotuvėje www.nojus.lt rasite itin gausų ankstyvų, vidutinio ankstyvumo ar vėlyvų daržovių sėklų pasirinkimą. Pirkite sėklas, skirtas auginti šiltnamyje, lauke, vazonuose, balkonuose ar maišuose. Parduodamų daržovių sėklų asortimentas platus, šioje kategorijoje galite rasti: agurkų, pomidorų, cukinijų, burokėlių, moliūgų, kopūstų, morkų ir dar daug kitų sėklų – kiekvienam daržininkui pagal poreikį. Susipažinti bei apsispręsti su daržovių rūšimis, priežiūra ir kitais ypatumais padės detalus aprašymas kataloge. Mūsų tikslas - pasiūlyti Jums kokybiškų sėklų, kurios užtikrintų gausų ir sveiką derlių!