Ridikėliai, ridikėlių sėklos

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Ridikėliai, ridikėlių sėklos

Ridikai yra viena mėgstamiausių ir ankstyviausių pavasario daržovių. Jie populiarūs visame pasaulyje, yra daug veislių, kurios skiriasi savo išvaizda, skoniu ir forma. 

Ridikėliai auginami dėl savo šakniavaisių, kuriuose gausu vitaminų ir maistingųjų medžiagų, valgomi tik žali, dažniausiai naudojami salotoms arba kaip priedas įvairiems patiekalams. Lygiai tap pat, kaip ingridientą salotoms ar sriuboms, galima vartoti ir jaunus daržovės lapus, kurie dažnai be reikalo išmetami, kadangi yra labai maistingi. Ridikėliai suteiks patiekalams šviežumo ir skonio akcento. Ridikėlių patariama valgyti sportuojantiesiems, taip pat diabetikams. Saikingai valgomi turėtų būti tų, kurie turi kasos, kepenų, tulžies pūslės ar inkstų problemų.

Kadangi ridikai yra labai greitai auganti ir deranti daržovė, galima džiaugtis ne vienu jų derliumi per metus. Ridikėlių auginimas nereikalauja didelės priežiūros, todėl juos galima auginti tiek lauke, tiek šiltnamyje. Ridikėlių sėklos nėra jautrios vėsesniems orams, todėl jas sėti galima jau pirmaisiais pavasario mėnesiais. Didesnis derlius būna tuomet, jei ridikai auga saulėtoje ir drėgnoje dirvoje.

Nojaus internetinėje parduotuvėje pirkite ridikėlių sėklas už gerą kainą! Užtikriname, kad mūsų parduodamos sėklos yra kokybiškos, tad galėsite džiaugtis teikiama ridikėlių nauda viso sezono metu! Patenkintas liks tiek daržininkas mėgėjas, tiek profesionalas. Internetu ridikėlių sėklas pirkti pigiau ir patogiau!