Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 1,00 € - 2,00 €

Žydėjimo mėnesiai

Žydėjimo mėnesiai

Augalo aukštis

Augalo aukštis

Spalva

Spalva

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Svyrančios petunijos - surfinijos, sėklos

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Svyrančios petunijos - surfinijos, sėklos

Iš auginamų petunijų-surfinijų galima išsirinkti tiek dideliais, pilnaviduriais, tiek smulkiais, įvairių atspalvių žiedais augalų. Petunijos mėgsta gausų laistymą ir tręšimą, auga greitai, o žydi iki pat šalnų. Vegetacijos metu surfinijos laistomos pagal poreikį. Vanduo turi būti minkštas, drungnas, o dirvožemis – drėgnas, bet neįmirkęs. Karštomis vasaros dienomis, durpėse pasodintas gėles tenka laistyti 2 kartus per dieną.

Norint, kad prigijusios gėlės augtų vešlios ir ryškiau bei ilgiau žydėtų, per vasarą petunijos turėtų būti tręšiamos kas 3–5 dienas 0,2 proc. kompleksinių trąšų tirpalu. Stambiažiedes surfinijas patartina tręšti dažniau: kas antrą ar trečią rytą, o smulkiažiedes rečiau: kas 4–5 dienas. Patariama kiekvieną dieną išskinti peržydėjusių gėlių žiedus su koteliu, taip greičiau pražys nauji žiedai.

Išsirinkite tinkamas svyrančių petunijų-surfinijų sėklas ir spalvingi žiedai papuoš palanges, balkonus, terasas! Mūsų internetinėje parduotuvėje svyrančių petunijų-surfinijų sėklos parduodamos už patrauklią kainą. Paspaudus ant nuotraukos, galite susipažinti su augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros subtilybėmis. Parduodamoms svyrančių petunijų-surfinijų sėkloms internetu, taikome įvairias akcijas, todėl šias sėklas galite įsigyti pigiau.