Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 1,00 € - 4,00 €

Aktyvūs filtrai

Visos plukės – lengvai prižiūrimi ir ilgaamžiai augalai, tačiau, kaip ir kitiems augalams, taip ir plukei, reikia parinkti tinkamą sodinimo vietą. Šie augalai mėgsta gerą, humusingą, drėgną dirvą ir pusiau pavėsį. Sunkiai pakelia sausras, o žiemoja neuždengtos. Šios svogūninės gėlės yra ne tik dekoratyvūs, bet ir nuodingi augalai. Dirbant sode patartina mūvėti pirštines, kad jos nesudirgintų odos.

Plukes galima sodinti po vaismedžiais, aukštesniais krūmais ar saulės nedžiovinamose pievose. Patinka apydrėgnė, puveninga dirva, kurioje vanduo neužsistovi, o atėjus vasarai – neperdžiūsta. Tinkamiausias laikas persodinti šiuos augalus – vasara. Nuvytus stiebams šakniastiebiuose jau būna susiformavę kitų metų pumpurai. Persodinamos plukės ir labai anksti pavasarį, vos pradėjusios dygti.

Internetiniame kataloge nesunkiai išsirinksite svogūnines gėles, kurios parduodamos už patrauklią kainą. Apžiūrėję nuotraukas, kuriose pavaizduota plukių išvaizda, spalva ir pavadinimas, paspauskite ant nuotraukos – matyti detali informacija, kuri padės geriau susipažinti su augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros subtilybėmis. Parduodamoms svogūninėms gėlėms, taikome įvairias akcijas, todėl plukės, kaip ir kiti gėlių svogūnėliai kataloge – patrauklia kaina. Pirkdami svogūnines gėles internetu ne tik sutaupysite, bet džiaugsitės paprastai prižiūrimu gėlynu!