Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 3,00 €

Žydėjimo mėnesiai

Žydėjimo mėnesiai

Augalo aukštis

Augalo aukštis

Tinkama naudoti

Tinkama naudoti

Spalva

Spalva

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Aktyvūs filtrai

KANOS CHAMPION

Kaina 2,09 €
Availability: Out of stock

KANOS CLEOPATRA

Kaina 1,89 €
Availability: Out of stock

KANOS STUTTGART

Kaina 2,09 €
Availability: Out of stock

KANOS MADAME CROZY

Kaina 1,89 €
Availability: Out of stock

Kanos - gyvybingi, tropiškai atrodantys augalai, žydintys didžiuliais žiedais, kurių spalvos varijuoja nuo šviesių pastelinių iki ryškių oranžinių ir raudonų. Didžiuliai, džiungles primenantys lapai būna taip pat vienspalviai ir įvairiaspalviai. Tropinio klimato šalyse kanos yra daugiamečiai žoliniai augalai, kadangi mėgsta šilumą, tačiau kaip vienmetes jas galima auginti beveik visur, jei tik suteikiama pakankamai saulės šviesos ir drėgmės.

Soduose kanos gražiausiai atrodo pasėtos grupėmis, o pavienius augalus galima įterpti gėlyne, tačiau jos nesudarys tokio išskirtinio ir puošnaus vaizdo, kokį sudarytų didelėje grupėje. Rūšines kanas sėklomis galima ir dauginti.

Kanos šakniastiebį reiktų sodinti į vazoną ar dėžutę vasario - kovo mėn. ir laikyti kambaryje, šiltnamyje, kur šviesu, praėjus šalnų pavojui galima jas perkelti į lauką. Augalas mėgsta drėgmę, bet pakenčia beveik bet kokią gerai drenuojamą, purią, humustingą dirvą, kurioje būtų pakankamai organinių medžiagų, taip pat patinka pelkės tipo sąlygos. Kanoms svarbiausia daug šilumos, kad išsivystytų žiedai bei išaugtų ir išlaikytų gerą spalvą lapai.

Kadangi kanų lapai užauga dideli, nenorint jų pažeisti, reiktų sodinti kaip įmanoma labiau nuo vėjo apsaugotose vietose, o jei sodinsime jas į vazonus, pasirinkite jį pakankamai didelį, kad šaknys galėtų skleistis ir augalas išaugęs į aukštį turėtų pakankamai vietos bei nenugriūtų.

Kanos net ir iš tolo traukiantis akį augalas, galintis paversti jūsų sodą atogrąžų rojumi!

Mūsų internetinėje parduotuvėje www.nojus.lt kanų svogūnėlių įsigysite už itin patrauklią kainą!

www.nojus.lt - platus rudeninių ir pavasarinių svogūninių gėlių asortimentas, rinkitės ir puoškite savo gėlyną nuostabiais žiedais!