Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 2,00 €

Augalo aukštis

Augalo aukštis

Derlius

Derlius

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Kukurūzai, kukurūzų sėklos

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Kukurūzai lengvai prisitaiko prie įvairių klimato sąlygų, todėl dabar auginami beveik visame pasaulyje - šalyse, kur vasaros šiltos. Geriausiai kukurūzai auga ir subrandina didžiausią derlių derlingoje ir drėgnoje, vandeniui ir orui laidžioje dirvoje. Kukurūzų sėklas geriau sėti apsaugotoje nuo vėjų vietoje.

Kukurūzų grūdai valgomi šviežūs, virti, šaldyti ar konservuoti, o kukurūzų stiebai ir lapai yra puikus pašaras gyvuliams. Kukurūzų burbuolėse gausu vitaminų A ir C, D, B grupės vitaminų bei kalio, kalcio ir geležies. Kukurūzai yra puikus seleno šaltinis, todėl manoma, kad ši daržovė stabdo senėjimo procesus. Taip pat sudėtyje yra medžiagos, kuri mažina cholesterolio kiekį kraujyje bei tinka kaip prevencinė priemonė esant padidėjusiam cukraus kiekiui kraujyje.

Pirkite kukurūzų sėklas ir džiaukitės puikiu derliumi! Nojaus sėklos internetinėje parduotuvėje parduodamos kukurūzų sėklos išsiskiria aukšta kokybe - patenkintas liks tiek daržininkas mėgėjas, tiek profesionalas. Siūlome sėklas už itin gerą kainą!