Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 2,00 €

Celiozijos, celiozijų sėklos

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Celiozijos, celiozijų sėklos

Celiozijos – tai burnotinių šeimos gėlės, kurios yra kilusios iš Amerikos ir Pietryčių Azijos. Dėl savo žiedynų sudėties skirstomos į : skiauterėtąsias ir plunksniškąsias celiozijas.

Skiauterėtųjų celiozijų stiebas stačias, lapai kiaušiniški arba kiaušiniškai lancetiški, ryškiomis apatinių pusių gyslomis, žalios arba raudonos spalvos. Žiedai smulkūs, raudonos, rožinės, oranžinės, geltonos spalvos, sutelkti gaidžio skiauterės pavidalo žiedyne. Tuo tarpu plunksniškųjų celiozijų žiedynas yra puokštiškos šluotelės pavidalo. Abi celiozijų rūšys naudojamos lysvėms, klomboms, bordiūrams apsodinti, auginamos vazonuose, taip pat tinka rišti puokštėms.

Celiozijų augalams patinka šilta, nuo vėjų apsaugota, saulėta vieta ir trąši dirva. Celiozijų sėklos sėjamos kovo pabaigoje arba balandžio pradžioje į smėlingą, gerai supuvusią lapinę ar mėšlinę žemę dėžutėse, šiltnamyje.

Tinkamas celiozijų sėklas rasite mūsų internetinės parduotuvės kataloge – pirkite kokybiškas celiozijų sėklas ir džiaukitės ryškiaspalviais, akį traukiančiais šių gėlių žiedais! Celiozijų sėklas galite rinktis iš dviejų rūšių: pas mus rasite tiek plunksniškąsias, tiek skiauterėtąsias. Išsirinksite pagal patinkančią žiedų formą, pavadinimą, pateiktas nuotraukas ir detalius aprašymus. Apie celiozijų auginimą, priežiūrą, tręšimą taip pat galite pasiskaityti ant sėklų pakelio nugarėlės. Celiozijų sėkloms dažnai taikome akcijas, tad pasinaudoti gera kaina – tikrai verta! Pirkti celiozijų sėklas internetu - pigiau ir patogiaui!