Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 0,1kg

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 2,00 €

Įvairios rudeninės gėlės, svogūnėliai

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

PUSHKINIYA LEBANESE

Kaina 1,89 €
Availability: Out of stock

Šiame skyrelyje rasite įvairių, nuo seno mėgstamų ar dar retai gėlynuose sutinkamų, nereiklių ar lepesnių, dekoratyviais spalvingais žiedais ar lapais gėlių.

Svogūninės gėlės įsigyjamos ir sodinamos rudenį, o žydi – pavasarį. Įvairios svogūninės gėlės, tai tokios, kaip tulpės, narcizai, hiacintai, daugiažiedės margutės, dekoratyviniai česnakai, žydrės, krokai. Svogūninės gėlės nemėgsta stovinčio vandens, tačiau vegetacijos periodu reikalauja daug drėgmės ir tręšimo.

Rugsėjo pradžioje jau galima sodinti narcizus, vėliau, nuo rugsėjo vidurio, sodinamos tulpės. Pats palankiausias periodas: antra spalio dekada, kai nusistovi 8 °C laipsnių temperatūra.

Nojaus sėklos internetiniame kataloge galite rinktis iš plataus įvairių svogūninių gėlių asortimento – siūlome itin patrauklius pasiūlymus, geras ir kiekvienam priimtinas kainas. Paspauskite ant nuotraukos ir rasite detalią informaciją, kuri padės geriau susipažinti su įvairių augalų sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatumais. Parduodamoms įvairioms svogūninėms gėlėms, taikome akcijas. Pirkdami įvairias svogūnines gėles internetu ne tik sutaupysite, bet ir džiaugsitės įvairiaspalviais, žaismingais pumpurais savo gėlynuose!