Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Svoris

Svoris

  • 0,07kg - 0,16kg

Kaina

Kaina

  • 1,00 € - 4,00 €

Žydėjimo mėnesiai

Žydėjimo mėnesiai

Augalo aukštis

Augalo aukštis

Tinkama naudoti

Tinkama naudoti

Spalva

Spalva

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Begonijos

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Begonijos

Begonijos svogūninės gėlės, gali būti auginamos lauke, kaip vienmetėsm arba namuose, kaip daugiametės. Dažniausiai begonijos yra platinamos dviem būdais: sėklomis ir atžalomis. Begonijų sėklos yra daigios, smulkios ir joms išdygti prireikia dviejų arba trijų savaičių.

Begonijos nemėgsta rudens ar pavasarinio šalnų, todėl patariama sodinti paruoštoje vietoje tada, kada oras atšyla. Išskiriami trys pagrindiniai begonijų porūšiai: gumbinės, lapinės ir krūminės begonijos. Begonijoms skirta dirva turėtų būti derlinga, puri ir gerai aeruojama. Geriausias yra lapinis kompostas, durpės ar stambiagrūdžio smėlio mišinys – molingos dirvos begonijoms netinka.

Įsigykite svogūninių gėlių internetu už itin patrauklią kainą. Apsodinti savo darželius kokybiškomis svogūninėmis gėlėmis, kurios vėliau puoš ir džiugins žiedų gausa – dar nebuvo taip paprasta ir patogu! Spauskite ant nuotraukos ir susipažinkite su visa informacija apie augalų sodinimą ir priežiūrą. Nojaus sėklos internetinėje parduotuvėje www.nojus.lt - platus rudeninių ir pavasarinių svogūninių gėlių asortimentas.