Ekologiškos sėklos

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Ekologiškos sėklos

Gyventi ekologiškai tapo madinga. Tai bene pati naudingiausia mados rūšis ir pačiam žmogui, ir aplinkai. Ekologiškos sėklos, auginamos nenaudojant sintetinių cheminių trąšų, augalų apsaugos priemonių. Jos nėra genetiškai modifikuotos. Daržovės, užaugintos iš ekologiškų sertifikuotų sėklų, pasižymi maistingumu, geru skoniu, aromatu. Ekologiškos sėklos išauginamos ekologiniuose ūkiuose. Jos laikomos, pakuojamos ir transportuojamos, laikantis specialių reikalavimų.

Ekologiškų sėklų daigumas įprastai būna toks, kaip ir mums gerai žinomų, paprastų sėklų. Dažnai daigumo procentas būna parašytas ant pakuotės. Jei perkate ekologiškas sėklas, tai nereiškia, kad jos sudygs geriau arba prasčiau už įprastas sėklas. Ekologiškos sėklos nėra genetiškai modifikuotos ir yra brangesnės už kitas.

Ūkiai, kurie pristato ekologiškas sėklas, turi veikti tausodami gamtą, išsaugodami biologinę įvairovę. Dažniausiai jie būna toliau nuo miestų, kelių ar kitų taršos objektų. Kiekvienam, turinčiam prie namų nedidelį žemės sklypą, įmanoma pačiam užsiauginti ekologiškų daržovių ir prieskonių.

Mūsų internetiniame kataloge ekologiškos sėklos parduodamos už kiekvienam prieinamą kainą. Rinkitės iš gausaus asortimento: salotos, agurkai, pomidorai, svogūnai, porai, burokėliai, česnakai, salotos, bazilikai ir kt. Apgalvokite, ką norėtumėte pasodinti ir išsirinkite tinkamas augalų veisles. Paspaudę ant nuotraukos, galite plačiau susipažinti su augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatumais. Parduodamoms ekologiškoms sėkloms kataloge, taikome įvairias akcijas, todėl norimas daržoves ar prieskonius galite pirkti pigiau – ne tik sutaupysite, bet ir auginsite kokybiškas ir sveikesnes daržoves bei prieskonius!