Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 3,00 €

Žydėjimo mėnesiai

Žydėjimo mėnesiai

Augalo aukštis

Augalo aukštis

Tinkama naudoti

Tinkama naudoti

Spalva

Spalva

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Serenčiai, serenčių sėklos internetu

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

SERENTIS DIDYSIS −50%
−50%
  • −50%

SERENTIS DIDYSIS

Bazinė kaina 0,49 € Kaina 0,25 €
Availability: 113 In Stock

SERENTIS SMULKUSIS

Kaina 0,49 €
Availability: Out of stock
Serenčiai, serenčių sėklos internetu

Serenčiai – vienmetės darželių gėlės, kilusios iš Vidurio ir Pietų Amerikos. Kaip dekoratyviniai augalai, serenčiai auginami daugelyje pasaulio šalių, įskaitant ir Lietuvą. Gėlių darželiuose dažniausiai auginami stambiažiedžiai serenčiai, dar vadinami gvazdikėliais. Kitose šalyse galima atrasti ir smulkiažiedžių gvazdikėlių, tačiau jie neretai laikomi piktžolėmis.

Serenčių sėklos gana daigios, sudygsta kiek aukštesnėje nei 15 °C. Stambiažiedžių serenčių sėklos sėjamos balandžio pabaigoje, labai greitai sudygsta ir poros mėnesių pražysta. Atsižvelgiant į rūšį, serenčiai gali džiuginti geltonais, oranžiniais ir margaspalviais žiedais. Gėlės nebijo vėsių orų ir nedidelių šalnų, todėl savo žydėjimu džiugina iki rugsėjo pabaigos. Šie augalai nebijo sausrų, tačiau yra reiklūs trąšoms.

Serenčiai yra ne tik nuostabios gėlės, bet ir puiki apsauga nuo kenkėjų. Serenčių šaknų išskiriamos medžiagos saugo dirvą nuo grybinių ligų, o išskiriamas žiedų kvapas atbaido kai kuriuos kenkėjus. Serenčiai vertinami dėl savo gydomųjų savybių. Gražiai atrodo jais apsodinti klombai, takeliai, įvairių formų lysvės – tai lyg ryškus, jas įrėminantis akcentas.

Serenčių rūšys: didžiagraižiai, pilnaviduriai, tuščiaviduriai, dvispalviai (kitos spalvos krašteliais). Daugelis jų pasižymi savotišku, aitriu kvapu. Serenčiai auginami ne tik gėlynuose, bet ir sodinami šalia daržovių.

Išsirinkite tinkamas serenčių sėklas ir šie žiedai papuoš Jūsų aplinką. Mūsų internetiniame kataloge serenčių sėklos parduodamos už itin patrauklią ir kiekvienam prieinamą kainą. Reikiamą serenčių rūšį išsirinksite apžiūrėję nuotraukas, kuriose tiksliai pavaizduota augalo išvaizda, spalva ir pavadinimas. Spustelėję ant nuotraukos, galite susipažinti su augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatumais. Parduodamoms serenčių sėkloms kataloge, taikome įvairias akcijas, todėl serenčius, kaip ir kitas patikusias gėlių sėklas, galite įsigyti pigiau. Ir sutaupysite, ir džiaugsitės augalų grožiu!