Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 1,00 € - 8,00 €

Žydėjimo mėnesiai

Žydėjimo mėnesiai

Augalo aukštis

Augalo aukštis

Tinkama naudoti

Tinkama naudoti

Spalva

Spalva

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Hiacintai

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

HIACINTAI CARNEGIE

Kaina 1,99 €
Availability: Out of stock

HIACINTAI FONDANT

Kaina 1,99 €
Availability: Out of stock

HIACINTAI IBIS

Kaina 1,99 €
Availability: Out of stock

HIACINTAI JAN BOS

Kaina 1,99 €
Availability: Out of stock

HIACINTAI MIŠINYS

Kaina 1,89 €
Availability: Out of stock

Hiacintai – vienos gražiausių ir kvapniausių pavasarinių gėlių. Neaukštas stiebelis ant kurio tankiai apkibę nedideli ir kvapnūs žiedeliai, primenantys varpelius. Svogūninių gėlių žiedai, tai neabejotinas ženklas, kad pavasaris pagaliau pasibeldė į mūsų duris. Daugelyje kultūrų hiacintai laikyti atgimimu. Taip pat pagal graikų padavimą hiacintai – graikų augalų dievo vardą gavusios gėlės. Lietuvoje auginamos tik stambiais įvairiaspalviais žiedais pasidabinančios rytinio hiacinto rūšys.

Jei norite, kad hiacintai ilgiau žydėtų, o jų spalva būtų sodresnė, nereikėtų šių augalų laikyti šiltai. Vėsesnėje vietoje hiacintai žydės žymiai ilgiau. Šios gėlės mėgsta šviesą, todėl galima parinkti saulės apšviestą vietą.

Svogūnėliai sodinami rudenį į vazonėlius (trečdalis svogūno turi likti virš žemės) arba tiesiai į žemę (žiemai reikia gerai pamulčiuoti durpėmis). Hiacintus auginant vazonuose, patalpoje turėtų būti apie 6–9 ºC. Kai įsišaknys, reikia pernešti į vėsesnę patalpą (2–4 ºC). Žemę reikia saikingai drėkinti. Pražydinimui (žiemos pabaigai ar pavasariui) reikia pernešti į šiltesnę patalpą (18 ºC). Žydėti pradeda maždaug po mėnesio.

Hiacintams nužydėjus, žiedynstiebiai nupjaunami. Augalai keletą kartų patręšiami (NPK–1:2:1) ir toliau saikingai laistomi iki kol nugels lapai. Tuomet svogūnėliai iškasami, apvalomi ir laikomi smėlyje ar durpėse šiltoje patalpoje (20–25ºC) iki kito sodinimo rudenį.

Mūsų internetiniame kataloge rinkitės iš plataus svogūninių gėlių asortimento – siūlome įsigyti šių svogūninių gėlių už kiekvienam itin patrauklią kainą. Paspauskite ant nuotraukos ir rasite informaciją, kuri padės geriau susipažinti su hiacintų sodinimo, auginimo ir priežiūros subtilybėmis. Pirkdami svogūnines gėles internetu ne tik sutaupysite laiko, bet ir džiaugsitės mažai priežiūros reikalaujančiomis, žaismingomis gėlėmis!

Pirkdami internetu greitai ir paprastai išsirinksite svogūninių gėlių patrauklia kaina. Taikoma akcija ar išpardavimas - leis ne tik sutaupyti bet ir džiaugtis dar didesniu gėlynu.

Nojaus sėklos internetinėje parduotuvėje www.nojus.lt - platus rudeninių ir pavasarinių svogūninių gėlių asortimentas - rinkitės ir puoškite gėlyną nuostabiais žiedais!