Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Svoris

Svoris

  • 0,01kg - 0,04kg

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 1,00 €

Derlius

Derlius

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Kininiai bastučiai, kininių bastučių sėklos

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Švelnaus skonio, sultingus lapus išauginantys kininiai bastučiai turi nemažai privalumų: jie atsparūs šalčiui, derlingi bei maistingi. Dėl savo unikalaus sknonio, subtilaus aromato ir masitingumo ši daržovė tapo populiari pasaulio virtuvėse ir yra dažnai naudojama įvairiuose kulinariniuose patiekaluose, įskaitant azijietiškus, salotas ir kitus. Kopūstai turi švelnų ir šiek tiek saldų skonį, todėl puikiai tinka tiek švieži, tiek kepti.

Vitaminų, mineralinių druskų ir aminorūgščių kiekiu šie augalai lenkia kitas bastutines daržoves. Kininiai kopūstai yra turtingi vitaminu C, kuris stiprina imuninę sistemą ir veikia kaip antioksidantas. Jie taip pat yra vitaminų K, A, B6 ir folio rūgžties šaltis, kurie yra svarbūs normaliai organizmo veiklai. Taip pat turi kalcio, geležies, magnio ir kitų mineralų, kurie yra svarbūs organizmo funkcijoms. Ši daržovė yra geras dietinės skaidulos šaltinis, kuris padeda reguliuoti virškinimą, palaiko žarnyno sveikatą ir prisideda prie sotumo jausmo, todėl naudinga sveikai ir subalansuotai mitybai.

Kininiai bastučiai yra dvimečiai augalai. Ankstyvam derliui bastučių sėklos sėjamos šiltnamiuose, vėlyvesniam – lauke. Vasarą pasėti bastučiai bręsta greičiau, tai daryti juos skatina ilgesnė nei pavasarį diena ir šiluma. Bastučiai labiausiai mėgsta neutralias priesmėlio ir lengvo bei vidutinio sunkumo priemolio dirvas. Būtinai turi būti laistomi šiltu vandeniu, ypač auginant vėlyvos vasaros derliui. Praėjus keletui savaičių po pasodinimo, reikėtų mulčiuoti dirvą, kartais reikia praretinti, tačiau persodinti nereikėtų. Taip pat reikia tręšti, ypač esant karštai dienai, geriausia per lapus purkšti kalcį ir borą.

Mūsų internetinėje parduotuvėje parduodamomis bastučių sėklomis ir užderėjusiais sultingais vaisiais, liks patenkintas tiek daržininkas mėgėjas, tiek profesionalas. Kokybiškos sėklos - gera kainaInternetu bastučių sėklas galite pirkti ne tik pigiai, bet ir patogiai - sugaišite vos kelias minutes!