Filtruoti pagal

Svoris

Svoris

  • 0,01kg - 0,04kg

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 1,00 €

Derlius

Derlius

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Kininiai bastučiai, kininių bastučių sėklos

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Švelnaus skonio, sultingus lapus išauginantys kininiai bastučiai turi nemažai privalumų: jie atsparūs šalčiui, derlingi, maistingi. Vitaminų, mineralinių druskų ir aminorūgščių kiekiu šie augalai lenkia kitas bastutines daržoves. Vasarą pasėti bastučiai bręsta greičiau, tai daryti juos skatina ilgesnė nei pavasarį diena ir šiluma.
Kininiai bastučiai yra dvimečiai augalai. Ankstyvam derliui bastučių sėklos sėjamos šiltnamiuose, vėlyvesniam – lauke. Bastučiai labiausiai mėgsta neutralias priesmėlio ir lengvo bei vidutinio sunkumo priemolio dirvas.

Kininiai bastučiai būtinai turi būti laistomi šiltu vandeniu, ypač auginant vėlyvos vasaros derliui. Praėjus keletui savaičių po pasodinimo, reikėtų mulčiuoti dirvą, kartais reikia praretinti, tačiau persodinti nereikėtų. Taip pat reikia tręšti, ypač esant karštai dienai, geriausia per lapus purkšti kalcį ir borą.

Mūsų internetinėje parduotuvėje parduodamomis bastučių sėklomis ir užderėjusiais sultingais vaisiais, liks patenkintas tiek daržininkas mėgėjas, tiek profesionalas. Kokybiškos sėklos - gera kaina. Internetu bastučių sėklas galite pirkti ne tik pigiai, bet ir patogiai - sugaišite vos kelias minutes.