Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Svoris

Svoris

  • 0,05kg - 0,2kg

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 5,00 €

Augalo aukštis

Augalo aukštis

Spalva

Spalva

Česnakai

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Dekoratyviniai česnakai – valgomųjų česnakų giminaičiai, kurie dėl savo puošnių, įvairiaspalvių, rutuliškų ar skėtiškų žiedynų auginami kaip dekoratyvieji augalai. Česnakai sodinami grupelėmis gėlynuose ar vejose. Vienoje vietoje gali augti 2–3 metus. Sukurta daug ir įvairių česnakų veislių, besiskiriančių aukščiu, žiedynų spalva ir forma.

Auginimas. Česnakai gerai auga saulėtoje vietoje, derlingoje, drėgnoje, vandeniui laidžioje dirvoje. Svogūnėliai sodinami rugpjūčio–rugsėjo mėnesį, palaistomi ir pamulčiuojami. Kad svogūnėliai augtų didesni ir geriau daugintųsi, nužydėjusius žiedynus reikia nukarpyti, o lapams reikia leisti patiems natūraliai nunykti.

Dekoratyvinių česnakų rūšių yra išties įvairių, todėl nesunkiai galima sukurti nuo pavasario iki pat rudens žydintį dekoratyvinių svogūninių gėlių darželį, kur viso sezono metu vieni kitus keis įspūdingi žiedų burbulai.

Česnakai nėra įnoringi ir beveik nereikalauja dėmesio. Pakenčia neilgas sausras ar liūtis, taip pat yra atsparūs šalčiams. Šie augalai išsiskiria specifiniu, lengvai atpažįstamu „svogūniniu“ aromatu ir skoniu, vis dėlto, tai – česnakai.

Pirkdami internetu greitai ir paprastai išsirinksite svogūninių gėlių patrauklia kaina. Taikoma akcija ar išpardavimas - leis ne tik sutaupyti bet ir džiaugtis dar didesniu gėlynu.

Nojaus sėklos internetinėje parduotuvėje www.nojus.lt - platus rudeninių ir pavasarinių svogūninių gėlių asortimentas - rinkitės ir puoškite gėlyną nuostabiais žiedais!