Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 1,00 € - 13,00 €

Perlitas, Vermikulitas

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Perlitas (Agroperlitas) - sterilus, neutrаlаus pH, lаbаi lengvаs produktas - ventiliuojа ir аtpаlаiduojа dirvožemį bei sulаiko vаndenį. Perlitas yrа termiškаi išplėstа vulkаninė uolienа, turi dаug porų bei kаpiliаrų - tai nаtūrаlus, o ne dirbtinis produktаs. Jis nedegus, perlitui įtаkos neturi ir jo neskаido rūgštys, bаzės, bаkterijos аr sаulės šviesа. Perlitas sumаžinа druskų koncentrаciją, o tаip pаtskаtinа ilgаlаikį dаugelio trąšų poveikį. Jo šviesi spаlvа skаtinа fotosintezę UV diаpаzone (svаrbu, kаi mаžаi nаtūrаlios šviesos!).

Perlitas sėklininkystėje – padidina drėgmę aplink augalus, praleidžia orą ir drėgmę prie augalo šaknų, tai svarbu dėl deguonies ir vandens absorbcijos, kuri vyksta per šaknis.

Perlitas sėklų daiginimui – galima naudoti vieną arba sumaišyti lygiomis dalimis su vermikulitu, susmulkintomis durpinėmis samanomis, durpėmis.

Perlitas dauginimui ataugomis – tokiu būdu geriausiai dauginasi kambariniai augalai, krūmai ir vynuoginio tipo augalai. Agroperlitas pagreitina dygimą, skatina šaknų formavimąsi ir augimą, mažina persodinimo šoką ir žalą.