Barkodas: 4779016970510  
Kiekis:

16 l

 


Universali kompostinė žemė su perlitu

Nuolat augantys gėlininkų poreikiai inspiravo žengti naują žingsnį kompostinės žemės mišinių gamyboje – Universali kompostinė žemė su Perlitu – karšta naujiena rinkoje!


Universali kompostinė žemė idealiai tinka ir augalams nepasižymintiems ypatingais poreikiais, tuo tarpu perlitas {termiškai išplėstos, sterilios vulkaninės uolienos} suteikia papildomą galimybę daug kartų apsorbuoti ir tolygiai atiduoti drėgmę ir maisto medžiagas, – itin tinka, kai reikia augalą papildomai stimuliuoti skystomis trąšomis. Perlitas pagerina ir dirvos temperatūrines savybes – sumažėjus aplinkos temperatūrai, žemė ne taip greit atvėsta, o tai sumažina augalų patiriamą stresą dėl temperatūros svyravimų. Ši savybė ypač aktuali, jeigu pavasarį iš patalpų išnešite augalus į lauką, kol nakties ir dienos temperatūriniai skirtumai bus vis dar reikšmingi.

Agro Perlitas, kuris kaip priedas panaudotas gaminant „Universalų kompostinės žemės mišinį su perlitu“, be įprastų savybių, pasižymi didesniu oro laidumu, stambesniais grūdeliais ir nuolatiniu mineralinių medžiagų, reikalingų augalui, „atpalaidavimu“ į aplinką. O porėta struktūra palanki vykti vandens ir kitų polinių molekulių kaitai. Tai svarbu augalų maistinių medžiagų apykaitos procesų optimaliam vyksmui.

 

 

4779016970510
2018-01-23

SUSIJUSIOS PREKĖS

PANAŠIOS PREKĖS