nojus-header-apmokejimas_1150x100.jpg

Internetiniai užsakymai su ATSIĖMIMU PARDUOTUVĖJE turi būti apmokėti iš anksto - atliekant užsakymą (per elektroninę bankininkystę arba pavedimu į banko sąskaitą. Pasirinkus mokėjimą pavedimu - sumokėti galima "Perlo" terminaluose, "Lietuvos pašto" ar bankų skyriuose).

Užsakymams, kurių suma neviršija 10€, yra taikomas 1,99€ administracinis mokestis.

 

PER ELEKTRONINĘ BANKININKYSTĘ (BANK LINK)


Mokėkite už prekes pasinaudodami elektroninės bankininkystės sistemomis - per mokėjimų tarpininką Montonio (Montonio Finance) - būsite nukreiptas į pageidaujamo banko puslapį.

Užsakymo žingsnyje "Mokėjimas" pasirinkite savo banką ir Jūs automatiškai būsite nukreipti į banko sistemą, kurioje galėsite atlikti mokėjimą. Atlikus mokėjimą, banko puslapis užsidarys ir Jūs būsite grąžinti į mūsų elektroninę parduotuvę.

 

MOKĖJIMO KORTELE

Atsiskaitykite už prekes internetu - mokėjimo kortele. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite už užsakymą iškart - suvedę 16 skaitmenų kortelės numerį, bei trumpąjį CVV kodą (Visa, MasterCard, Maestro kortelėse 3 skaitmenų CVV kodą rasite šalia parašo juostelės, kortelės nugarėlėje)

SVARBU! Atsiskaitymai kortele vykdomi tik jei Jūsų kortelę išdavęs bankas dalyvauja saugių atsiskaitymų internetu programose (MasterCard SecureCode arba Verified by Visa). Suvedus kortelės duomenis Jūs galite būti nukreiptas į Jūsų kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodo suvedimui, kuris reikalingas Jūsų tapatybės patvirtinimui.  Jei mokėjimas nebus patvirtintas, prašome kreiptis į Jūsų kortelę išdavusį banką arba pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

.

BANKINIU PAVEDIMU


Atsiskaitykite už prekes, atlikdami pinigų pavedimą į mūsų bankinę sąskaitą. Pinigus galite pervesti banke, "Perlo" terminale arba "Lietuvos pašto" skyriuose visoje Lietuvoje.

Rekvizitai reikalingi mokėjimui atlikti:

Gavėjas: UAB Seeds online

Įmonės kodas: 306241840

Sąskaita: LT407300010176778247

Bankas: Swedbank AB

Mokėjimo paskirtis: "užsakymo numeris"

Svarbu, jog mokėjimo paskirties langelyje nurodytumėte užsakymo numerį. Taip mes greičiau pastebėsime, už kurį užsakymą buvo atliktas mokėjimas.