nojus-header-apmokejimas_1150x100.jpg

.

Atsiskaityti grynaisiais ar kortele, pristačius prekes kurjeriui į namus ar paštomatus - galimybės nėra. Visi internetiniai užsakymai turi būti apmokėti iš anksto - atliekant užsakymą (per elektroninę bankininkystę arba pavedimu į banko sąskaitą. Pasirinkus mokėjimą pavedimu - sumokėti galima "Perlo" terminaluose, "Lietuvos pašto" ar bankų skyriuose).

 

 

PER ELEKTRONINĘ BANKININKYSTĘ (BANK LINK)


Mokėkite už prekes pasinaudodami elektroninės bankininkystės sistemomis - per mokėjimų tarpininką Montonio (Montonio Finance) - būsite nukreiptas į pageidaujamo banko puslapį.

Užsakymo žingsnyje "Mokėjimas" pasirinkite savo banką ir Jūs automatiškai būsite nukreipti į banko sistemą, kurioje galėsite atlikti mokėjimą. Atlikus mokėjimą, banko puslapis užsidarys ir Jūs būsite grąžinti į mūsų elektroninę parduotuvę.

 

MOKĖJIMO KORTELE

Atsiskaitykite už prekes internetu - mokėjimo kortele. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite už užsakymą iškart - suvedę 16 skaitmenų kortelės numerį, bei trumpąjį CVV kodą (Visa, MasterCard, Maestro kortelėse 3 skaitmenų CVV kodą rasite šalia parašo juostelės, kortelės nugarėlėje)

SVARBU! Atsiskaitymai kortele vykdomi tik jei Jūsų kortelę išdavęs bankas dalyvauja saugių atsiskaitymų internetu programose (MasterCard SecureCode arba Verified by Visa). Suvedus kortelės duomenis Jūs galite būti nukreiptas į Jūsų kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodo suvedimui, kuris reikalingas Jūsų tapatybės patvirtinimui.  Jei mokėjimas nebus patvirtintas, prašome kreiptis į Jūsų kortelę išdavusį banką arba pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

.

BANKINIU PAVEDIMU


Atsiskaitykite už prekes, atlikdami pinigų pavedimą į mūsų bankinę sąskaitą. Pinigus galite pervesti banke, "Perlo" terminale arba "Lietuvos pašto" skyriuose visoje Lietuvoje.

Rekvizitai reikalingi mokėjimui atlikti:

Gavėjas: UAB Nojus

Įmonės kodas: 159659952

Sąskaita: LT207044060003161259

Bankas: AB SEB bankas, banko kodas 70440

Mokėjimo paskirtis: "užsakymo numeris"

Svarbu, jog mokėjimo paskirties langelyje nurodytumėte užsakymo numerį. Taip mes greičiau pastebėsime, už kurį užsakymą buvo atliktas mokėjimas. 

 

 

PER PAYPAL SISTEMĄ


Už prekes galite atsiskaityti per PayPal mokėjimo sistemą. Pažymėkite šį mokėjimo būdą pildydami užsakymą ir būsite nukreipti į PayPal puslapį, kur galėsite atlikti mokėjimą.
 

Kaip pradėti naudotis PayPal sistema, užsiregistruoti ir persivesti pirmąsias lėšas?

Registracijai prie PayPal dar nėra vertimo į lietuvių kalbą, tačiau registruotis galima anglų, bei rusų kalba.

Naršyklėje https://www.paypal.com

Pačiame viršuje spaudžiame "Sign up".

Pasirenkame sąskaitos lygmenį, pvz.: "Personal" sąskaitą, kuri yra pritaikyta atsiskaityti už norimus įsigyti pirkinius.

Teisingai užpildome reikiamus laukelius.
 

Kaip atsiskaityti per PayPal?

Norint atsiskaityti PayPal sistemą, pirmiausia reikės persivesti reikiamą pinigų sumą į PayPal sąskaitą. Tą galima padaryti tik iš kreditinės kortelės. Debetinė šiuo atveju netinkama.

Prisijungus prie PayPal sąskaitos reikia nustatyti reikiamą sumą, kurią norima persivesti į PayPal sąskaitą. Tada bus galima toliau disponuoti lėšomis, kurios bus jūsų PayPal sąskaitoje.

Pinigų pervedimas vykdomas įvedus gavėjo el. pašto adresą. Kreditinių kortelių duomenys niekam nerodomi ir neviešinami, o tai dar labiau užtikrina jūsų pinigų saugumą.
 

Norime atkreipti Jūsų dėmesį, atsiskaitant per PayPal sistemą, taikomi papildomi mokesčiai:

0,01 – 9,99 EUR – taikomas papildomas 10 % mokestis nuo bendros užsakymo sumos;

10 – 24,99 EUR – taikomas papildomas 7 % mokestis nuo bendros užsakymo sumos;

24,99 – 49,99 EUR – taikomas papildomas 5 % mokestis nuo bendros užsakymo sumos;

nuo 50 ir daugiau EUR – papildomas mokestis netaikomas.

Plačiau: https://www.paypal.com