Filtruoti pagal

Svoris

Svoris

  • 0,136kg - 0,4kg

Kaina

Kaina

  • 4,00 € - 5,00 €

Vėlyviai, svogūninių gėlių svogūnėliai internetu, gėlių svogūnėliai

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

VĖLYVIAI WATERLILY

Kaina 4,99 €
Availability: Out of stock

Colchicum Waterlily

Vėlyviai – įdomiausios rudens gėlės. Jos žydi spalio mėnesio pradžioje. Prie pat žemės švyti balti, ryškūs rožiniai ar violetiniai žiedai. Rudeniniais krokais vadinami vėlyviai neturi žiedynstiebių ir lapų, tačiau žiedai nėra tokie trapūs, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Vėlyviai gali žydėti ir iškritus pirmam sniegui. Pašalę žiedai atsigauna per atlydžius, o rudeninių vėlyvių sodinės formos augalai dar savaitę žydi pavasarį, nutirpus sniegui. Vėlyvius geriausia auginti akmenuotuose gėlynuose, tarp vaismedžių ar daržo lysvėse. Rudeniniai vėlyviai puikiai auga ir tarp narcizų bei tose vietose, kuriose jiems augti niekas netrukdo bent penkerius metus.

Išsirinkite tinkamas svogūnines gėles, kurios papuoš Jūsų gėlyną ilgam. Pirkdami internetu greitai ir paprastai išsirinksite svogūninių gėlių patrauklia kaina. Taikoma akcija ar išpardavimas - leis ne tik sutaupyti, bet ir džiaugtis dar didesniu gėlynu.

Nojaus sėklos internetinėje parduotuvėje - platus rudeninių ir pavasarinių svogūninių gėlių asortimentas - rinkitės ir puoškite gėlyną nuostabiais žiedais!