Vienmetės ir dvimetės gėlės, sėklos

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Vienmetės ir dvimetės gėlės, sėklos

Vienmetes gėles tinka auginti įvairiuose gėlynuose, kai kurios iš jų auginamos ir vazonuose. Jos turi nemažai privalumų: dauguma ilgai žydi, yra ryškios, spalvingos, tad gėlynas būna dekoratyvus visą sezoną. Užtenka įsigyti sėklų, jas laiku pasėti ir augant prižiūrėti: ravėti piktžoles, išretinti, laiku palaistyti.

Dvimečių gėlių vystymosi ciklas užtrunka du metus. Sėklos vasarą sėjamos į daigyną. Daigams užauginus 3–4 lapą, jie sodinami į lysves, kur suformuoja lapų skroteles. Rudenį ar pavasarį perkeliami į gėlynus. Kai kurios iš jų pradeda anksti žydėti ir, tuoj po žiemos, pradžiugina visus gausiais, ryškiais žiedais.

Našlaitės, surfinijos, petunijos, aguonos, sukučiai ir dar daug kitų gėlių – mūsų internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti ir pirkti kokybiškas vienmečių ir dvimečių gėlių sėklas, savo svajonių gėlynui sukurti! Parduodamos vienmetės ir dvimetės gėlių sėklos ne tik papuoš Jūsų aplinką spalvingais žiedais, bet leis kurti įvairius dizainus, išmėginti daugiau gėlių rūšių ir, žinoma, sukurti nepamirštamą grožį! Pirkti vienmečių ir dvimečių gėlių sėklas internetu galite ne tik pigiai, bet ir patogiai - vos kelių mygtukų paspaudimu.