Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Svoris

Svoris

  • 0,002kg - 0,1kg

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 3,00 €

Derlius

Derlius

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Moliūgai, moliūgų sėklos

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

PATISONAI DISCO
−50%
−50%
  • −50%

PATISONAI DISCO

Bazinė kaina 0,49 € Kaina 0,25 €
Availability: 145 In Stock
Moliūgai, moliūgų sėklos

Moliūgai yra viena laukiamiausių rudens daržovių. Dideli, prisirpę moliūgai dažniausiai auginami maisto ir sulčių gamybai, tačiau neretai moliūgai naudojami maisto dekoravimui. Kaip žinia, moliūgas yra „Helovyno“ simbolis, todėl ir Lietuvoje kasmet daugėja žmonių, auginančių moliūgus namų puošybai. Moliūgai yra vienmečiai augalai, tačiau labai vertinami dėl savo maistingumo ir atsparumo oro sąlygoms. Iš moliūgų gaminami įvairūs troškiniai, sriubos, kepami pyragai.

Moliūgas – tai daržovė, kuri neturi atliekų, jis ypatingas tuo, kad suvartoti galima jį visą, be to, mums ypač naudingos jo sėklos. Puikiai tinka gyvuliams šerti ir žmonėms valgyti. Sėklos valgomos vienos, dedamos į salotas. Moliūgų sėklos kupinos vitaminų ir maistingųjų medžiagų: baltymų, vitamino B, E, C ir PP. Moliūgų sėklos stiprina kraujagysles ir mažina cholesterolio kiekį kraujyje, be to, šios sėklos yra puikus energijos šaltinis.

Moliūgai gerai auga trąšioje, turinčioje nors šiek tiek humuso, nerūgščioje, purioje, greitai įšylančioje dirvoje. Dirva moliūgams turi būti giliai įdirbta. Moliūgai mėgsta šilumą, todėl jiems auginti parenkama nuo vėjų apsaugota, gerai apšviesta, saulėta ir šilta vieta.

Norint išvengti ligų ir kenkėjų, moliūgų negalima sodinti ten, kur augo agurkai, cukinijos, patisonai. Moliūgai jautrūs šalnoms, todėl sėjami vėlai, pradėjus žydėti alyvoms, kada dirva sušyla iki 12–13 laipsnių.

Išsirinkite ir pirkite moliūgų sėklas bei džiaukitės ne tik puikiu derliumi, bet ir plačiu panaudojimu maisto gamyboje, gausiu vitaminų šaltiniu! Mūsų internetinėje parduotuvėje parduodamos moliūgų sėklos išsiskiria aukšta kokybe, gausiai užderėjusiu sveiku vaisių derliumi, todėl patenkintas liks tiek daržininkas mėgėjas, tiek profesionalas. Išsirinkti tinkamas moliūgų sėklas padės tikslūs pavadinimai, pateiktos nuotraukos ir informatyvus aprašymas. Siūlome sėklas už itin gerą kainą! Taip pat nuolat taikome įvairias akcijas! Parduotuvėje internetu, moliūgų sėklas galite pirkti ne tik pigiai, bet ir vos kelių mygtukų paspaudimu!